23.04.2018,
Meniny má Vojtech

Zadaj hľadaný výraz


ste návštevník:

TOPlist

 

nájdete nás

Predajňa Poprad: Po - Pia 9:00 - 17:00

štátne sviatky, sobota a nedeľa : zatvorené

O firme HT model

Naša firma vznikla v novembri 1991 ako združenie dvoch začínajúcich podnikateľov Jozefa Anďala a Romana Martinka. Neskôr sa pridali Peter Petrík a Ján Martinko. Časom sa vlastnícka štruktúra vykryštalizovala na Jozefa Anďala a Danku Anďalovú.

V Poprade sme otvorili jednu z prvých súkromných modelárskych predajní na Slovensku. Začínali sme skromne, v malej predajni špecializovanej na plastové modely. K maloobchodu sa rýchlo pridala aj veľkoobchodná činnosť a zásielková služba. Darilo sa nám udržiavať vysoký rast a už v roku 1993 sme začali dovážať tovar od veľkých výrobcov plastových modelov ako sú Airfix, Heller, ale hlavne Revell. Náš sortiment sa postupne rozširoval o ďalšie druhy modelárskeho tovaru, napríklad hobby náradie, alebo modelové autodráhy.

Nevyhli sme sa ani pokusom o vlastnú výrobu rôznych modelárskych doplnkov, ale toto sme rýchlo opustili. Jednou z našich najúspešnejších vedľajších aktivít bola naša vydavateľská činnosť. Vydávali sme vlastný modelársky časopis HT model magazín, ktorý sme neskôr transformovali do špecializovaných monografických publikácií.

V rámci propagácie modelárstva organizujeme medzinárodnú modelársku šou PMD - Popradský modelársky deň, na ktorom sa zúčastnili stovky modelárov a tisícky návštevníkov.

Z malých priestorov sme sa postupne sťahovali do väčších až sme v roku 1998 kúpili svoju vlastnú budovu. Dnes v nej prevádzkujeme jednu z najväčších modelárskych predajní na Slovensku a plochou síce pomerne malý, ale čulý veľkoobchod. Dnes u nás nájdete solídny výber plastových modelov, striekacích pištolí a kompresorov, hobby náradia, funkčných modelov, železničných modelov aj autodráhových modelov.

Počas celého trvania našej firmy sa snažíme poskytovať čo najlepšie služby za primerané ceny. Nikdy sme nepatrili medzi „lacné“ firmy, ale zato sa vždy snažíme poskytnúť vám zákazníkom to najlepšie, čo je v našich silách. Snažíme sa stále zlepšovať naše služby a sortiment.

Ing. Jozef Anďal, spolumajiteľ firmy. 
kontakt: andal@htmodel.sk

obrázok Jozef

....................................................................................................
Ing. Danka Anďalová, spolumajiteľka firmy, ekonómka.
kontakt: andalova@htmodel.sk

obrázok Danka

.....................................................................................................
Martin Martinko, VO predajca, fakturant, skladník.
kontakt: martinko@htmodel.sk


Náš verný a spoľahlivý zamestnanec Martin Martinko u nás pracuje už 20 rokov!
Nielen týmto stručným oznamom mu úprimne ďakujeme za poctivú a precíznu prácu, a dúfame že spolu oslávime aj ďalšie pekné výročia.
Jozef a Danka Anďalovci

...............................................................................................................
Marek Köver, MO predajca. Odborne vyškolený aj pre poradenstvo DJI produktov.
kontakt: koever@htmodel.sk

......................................................................................................
Peter Novoroľník, VO/MO poradca nákupu, web redaktor.
kontakt: novorolnik@htmodel.sk

obrázok Peter

aa
new