24.03.2018,
Meniny má Gabriel

Zadaj hľadaný výraz


ste návštevník:

TOPlist

 

nájdete nás

 

 

Nájdete nás v Poprade - Veľkej, ulica Na letisko 49

Otváracie hodiny  predajne:

 Po - Pia:  9:00 - 17:00
   

Štátne sviatky, soboty a nedele: zatvorené

********************************************************

tel.: 052/7768 212
fax: 052/7768 408

e-mail: predajna@htmodel.sk

GPS:
49.065478668, 20.28005898
49° 3' 55.7232061" N
20° 16' 48.212328" E

 

Možnosť nákupu na splátky 


Sídlo e-shopu, sklad a predajňa sa nachádza v mestskej časti Poprad - VEĽKÁ.

Parkovať môžete na vyhradenej ploche za našou budovou.

Príjazd autom:

V smere od Žiliny treba z diaľnice odbočiť na výjazde smer Letisko a na nadjazde nad diaľnicou odbočiť doľava na letisko. Od letiska pokračovať stále po hlavnej asi 3 km.

V smere od Košíc treba z diaľnice odbočiť na výjazde smer Smokovce, Tatry a potom zabočiť doprava popod diaľnicu. Po hlavnej ceste pokračovať približne 1 km a potom odbočiť doprava smer na Letisko. Potom zabočiť doprava popod cestu a pokračovať po ulici Na letisko asi 1 km.

V smeroch od Rožňavy a Kežmarku treba prísť na hlavný kruhový objazd v centre Popradu, z neho odbočiť smer Žilina, po 100 m na malom kruhovom objazde pri hoteli Poprad odbočiť vpravo smer Veľká a pokračovať po dlhej priamej ulici na most nad železnicou. Za mostom začína ulica Železničná, z ktorej na konci odbočke doľava (tretia odbočka) na ulicu Na letisko.

Príchod vlakom, autobusom, pešo:

Od vlakovej a autobusovej stanice treba ísť pozdĺž železničnej trate asi 150 m hore na na most nad železnicou. Za mostom začína ulica Železničná, z ktorej na konci odbočke doľava (tretia odbočka) na ulicu Na letisko. Po asi 300 m na pravej strane cesty nájdete našu budovu.

Fotky z našej predajnePredajňa Poprad: Po - Pia 9:00 - 17:00

štátne sviatky, sobota a nedeľa : zatvorené

Náhradné diely

Ponúkame možnosť zabezpečenia náhradných dielov k modelom z našej ponuky. Diely, ktoré nemáme na sklade dodávame podľa dostupnosti u výrobcov / dodávateľov väčšinou do 10 pracovných dní. Pri objednávaní náhradného dielu nás kontaktujte na htmodel@htmodel.sk a uveďte číslo dielu, ktoré je uvedené väčšinou na zadnej strane návodu, spolu s názvom modelu a výrobcom. Tieto údaje sú nutné pre správne identifikovanie potrebného dielu. Samozrejme nezabudnite pridať kontaktné údaje, aby sme Vás vedeli rýchlo informovať...

Doplnkové služby

V rámci našich služieb ponúkame servis modelov všetkých druhov s elektropohonom. Takže ak máte so svojím modelom problém, obráťte sa na nás, radi sa na váš model pozrieme a posúdime rozsah nutnej opravy, alebo servisu.

Prednostne robíme servis na u nás zakúpené modely.

Ponúkame aj stavbu modelov na zakázku. Podrobnejšie informácie a niektoré realizované modely si možete pozrieť na tomto odkaze.
 
Cenník servisných prác:

1. Bežné servisné práce :
Jednoduché rozobratie a zloženie modelu, jednoduchá výmena poškodenej súčiastky, iné menšie práce.

Každá začatá hodina *6€

2. Náročnejšie servisné práce:
Práce vyžadujúce spájkovanie, brúsenie, rezanie, frézovanie, lepenie, náročnejšie opravy poškodených súčiastok. (rozumie sa bežné modelárske obrábanie ručným náradím, nemáme strojárenskú výrobu)

Každá začatá hodina *10€

3. Programovanie a nastavovanie:
Programovanie a nastavovanie elektroniky, RC vysielačov, regulátorov, iných komponentov, mechanické zoraďovanie modelov (napr. mechaniky vrtuľníkov...)...

Každá začatá hodina *25€

*uvedené ceny sú s DPH!

Všeobecné upozornenie:
V prípade predpokladaného väčšieho rozsahu prác si vyhradzujeme právo požiadať o zaplatenie zálohy. Upozorňujeme, že predpokladaný rozsah a doba prác môžu byť nižšie než ako sa ukáže v skutočnosti. Konečná suma sa bude odvíjať od skutočného času a rozsahu prác.

Na servis preberáme čisté modely - v prípade donesenia zašpineného modelu si vyhradzujeme právo účtovať poplatok 10,-€ za vyčistenie modelu.


aa
new