21.05.2018,
Meniny má Zina

Zadaj hľadaný výraz


ste návštevník:

TOPlist

 

nájdete nás

 

Nákup tovaru na splátky v kamennej predajni.

 

  • Nakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek tovar v maloobchodnej celkovej cene tovaru od 100€ do 7000€*.
  • Predajca za vás vyplní žiadosť, priloží vaše doklady potrebné k schváleniu žiadosti a všetko odošle na posúdenie.
  • Po schválení žiadosti vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo. Zaslaným kódom podpíšte vašu Zmluvu priamo v predajni bez zbytočného papierovania.
  • Predajca vám odovzdá tovar a vy si ho môžete spokojne odniesť domov.

Pri nákupe do 5 000 € budete potrebovať nižšie uvedené doklady:

Zamestnaný občan

  • Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie zamestnávateľa o príjme na našom tlačive - tlačivo nájdete tu).


Živnostník

  • Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO alebo potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné)


Starobný alebo výsluhový dôchodca

  • Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (rozhodnutie/ výmer o priznaní/ zvýšení/ znížení dôchodku alebo kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku.


* Pri posudzovaní klienta má Spoločnosť Quatro právo vyžiadať si aj ďalšie doklady. Pri nákupe
nad 5 000 € je každý klient posudzovaný individuálne.

Všetky informácie o nákupe na splátky nájdete na stránke www.quatro.sk alebo
na infolinke 0850 123 440. 

Vo štvrtok 24. mája štartujeme úplne nový E-SHOP.

Kvôli prechodu zo starého na nový, môžu nastať v utorok v noci a stredu 23. mája výpadky, preto prosíme o trpezlivosť. Objednávky v tomto e-shope doporučujeme spraviť do poludnia (12:00) utorka 22.mája. Nový e-shop bude mať okrem nového vizuálu aj všetky moderné funkcie, vrátane možnosti platby kartou.

UPOZORNENIE: Zo starého e-shopu do nového nie je možné prekopírovať vaše pôvodné registrácie, preto vás prosíme o láskavé nové zaregistrovanie na novom e-shope. Je to nepovinné, nakupovať budete môcť tak ako doteraz aj bez registrácie. Ale vďaka registrácii budete mať k dispozícii viac funkcií a budete môcť využívať výhody vernostného programu, aj archív svojich objednávok.

aa
new