18.01.2018,
Meniny má Bohdana

Zadaj hľadaný výraz


ste návštevník:

TOPlist

 

nájdete nás

Quatro opäť prináša neopakovateľnú radosť z nových vecí.

Je tu SPLÁTKOVÝ FESTIVAL,

ktorý štartuje už vo štvrtok, 26. októbra 2017.

Tento rok prinesieme z nákupov na splátky splácanie si môžete odložiť až o 3 mesiace.

Splátkový festival trvá od 26.10. do 23.12.2017. K vybaveniu spotrebiteľského úveru sú potrebné nasledovné doklady:

Zamestnaný občan Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie zamestnávateľa o príjme na našom tlačive - tlačivo nájdete tu).

Živnostník Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO alebo potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné)

Starobný alebo výsluhový dôchodca Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (rozhodnutie/ výmer o priznaní/ zvýšení/ znížení dôchodku alebo kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku.

Táto ponuka nezakladá nárok na uzavretie zmluvy o spotrebiteľskom úvere. Poskytnutie spotrebiteľského úveru podlieha schváleniu zo strany spoločnosti Consumer Finance Holding, a.s. a závisí od posúdenia schopnosti žiadateľa splácať úver. Ak si chcete splácanie odložiť o 3 mesiace, musíte o to požiadať predajcu v obchode alebo si pri nákupe cez e-shop vo vyberači vyberiete odklad splátok.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nákup tovaru na splátky v kamennej predajni.

 

  • Nakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek tovar v maloobchodnej celkovej cene tovaru od 100€ do 7000€*.
  • Predajca za vás vyplní žiadosť, priloží vaše doklady potrebné k schváleniu žiadosti a všetko odošle na posúdenie.
  • Po schválení žiadosti vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo. Zaslaným kódom podpíšte vašu Zmluvu priamo v predajni bez zbytočného papierovania.
  • Predajca vám odovzdá tovar a vy si ho môžete spokojne odniesť domov.

Pri nákupe do 5 000 € budete potrebovať nižšie uvedené doklady:

Zamestnaný občan

  • Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie zamestnávateľa o príjme na našom tlačive - tlačivo nájdete tu).


Živnostník

  • Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO alebo potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné)


Starobný alebo výsluhový dôchodca

  • Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (rozhodnutie/ výmer o priznaní/ zvýšení/ znížení dôchodku alebo kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku.


* Pri posudzovaní klienta má Spoločnosť Quatro právo vyžiadať si aj ďalšie doklady. Pri nákupe
nad 5 000 € je každý klient posudzovaný individuálne.

Všetky informácie o nákupe na splátky nájdete na stránke www.quatro.sk alebo
na infolinke 0850 123 440. 

Predajňa Poprad: Po - Pia 9:00 - 17:00

štátne sviatky, sobota a nedeľa : zatvorené

aa
new