23.02.2018,
Meniny má Roman, Romana

Zadaj hľadaný výraz


ste návštevník:

TOPlist

 

nájdete nás

Modelová železnica

Ukážky nami realizovaných koľajísk. Niekotré koľajiská boli stavané kompletne "na kľúč", iné len ako polotovar, ktorý si zákazník dokončil doma. Viaceré sú vystavené v predajniach, ale väčšina z nich sú súkromné, bez prístupu verejnosti. Tak Vám ich priblížime aspoň v našej fotogalérii.

Koľajisko Silvretta - doplnkový segment 100 x 160 cm s točňou

Zákazník má požiadavku na rozšírenie koľajiska Silvretta o doplnkový segment na ktorom má byť umiestnené depo a točňa. Ako základ je použitý prefabrikovaný diel Noch s vytvoreným základom pre krajinu.

Súčasný stav: Koľajisko odovzdané zákazníkovi.

Koľajisko Silvretta 220 x 160 cm.

Zákazník mal požiadavku na postavenie koľajiska do "skoro hotovej" podoby s tým, že dokončenie detailov urobí sám.  Ako základ krajiny bol použitý bol polotovar Noch Silvretta, ktorý má nedostatok v tom, že tvorca železničnej a cestnej siete u firmy Noch zabudol na to, že autá sa nemajú ako dostať do chatovej osady, ktorá je hlavným motívom krajinky. Preto bolo nutné vytvoriť cestný tunel, ktorým sa odbúral tento nelogický nedostatok. Koľajisko bolo odovzdané zákazníkovi s kompletným dogotálnym ovládaním 14-tich výhybiek, elektrickým osvetlením niektorých budov, perónov a železničného prejazdu.

Predajňa Poprad: Po - Pia 9:00 - 17:00

štátne sviatky, sobota a nedeľa : zatvorené

aa
new