Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

AMEWI RC Pick-Up Truck pásy/kolesá SUV 4WD červený 1/12 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
55,90 €
Značka:
Amewi
Kód:
6922393
EAN:
4260564639719

Pick-Up Truck 4WD 1:16 RTR red 1/16     Amewi 22393

Hotový model terénneho automobilu na diaľkové ovládanie. Expedičné, trialové a crawlerové auto na diaľkové ovládanie. 

Vzorom tohto modelu boli legendárne terénne automobily. Vyznačuje sa krásnym vzhľadom, oceľovým základným rámom, dobrými jazdnými vlastnosťami, pohonom všetkých kolies 4 x 4, ktoré umožňujú zvládnuť aj zložitý terén. Automobil má tiež skutočné gumové pneumatiky a predné LED osvetlenie. 

Špecialitou sú prídavné pásové jednotky namiesto kolies, s ktorými sa tento model nezľakne ani snehu, blata či iného náročného terénu.

Model je dodávaný ako RTR (Ready To Run) a je pripravený na použitie ihneď po nabití pohonného akumulátora.
Elektronika a časti motora sú pokryté plastom odolným proti nárazom a sú odolné voči striekajúcej vode (nie ponoreniu).

Riadenie zabezpečuje RC súprava 2,4 GHz.  Dosah riadenia je cca 50 m. 

mierka: 1/16
dĺžka: 340 mm
šírka: 135 mm
výška: 150 mm
pohonný akumulátor: NiMH 6 V 700 mAh
doba nabíjania: cca 120 min.
doba jazdy: do 20 min.
dosah riadenia: do 50 m

Potrebné dokúpiť: 2x AA batérie do vysielača.

Náš test: Tento výrobok je na hranici medzi hračkou a modelom. Je pomerne rozporuplný, pretože karoséria aj jej detaily, kolesá a časti podvozku potešia oko každého modelára. Navonok je to pekný model. Horšie je to pri pohľade na konštrukciu podvozku, ktorý má síce kovový rám, ale všetky namáhané a dôležité časti pohonu sú z plastu, čo veští krátku životnosť modelu. Odpruženie je "skackavé", takže model pri jazde v teréne neprirodzene poskakuje. Ale jednoznačne najslabšou časťou tohto produktu je jeho elektronická výbava. Vysielač je totálne hračkový, neproporcionálny, vyrobený v najlacnejšej čínskej továrni. Integrovaná elektronika prijímača a regulátora v modeli je taktiež veľmi primitívna a všetko pôsobí lacným dojmom. Servo, alebo lepšie povedané elektromechanizmus natáčania kolies je slabý a podľa toho, ktorá výrobná séria bola akurát zabalená v krabici, je natáčanie kolies proporcionálne, alebo neproporcionálne (horší prípad). Taktiež akumulátor a USB nabíjač sú lacné a s predpokladanou krátkou životnosťou.   
Aby som to zhrnul, musím napísať, že pre čo i len trochu pokročilejšieho modelára je toto výborný a lacný základ pre okamžité vylepšenie a prerobenie na normálny pekný model. Stačí vyhodiť všetku elektroniku, namontovať malé servo riadenia, normálny ESC regulátor 7 - 10A, a použiť normálnu modelársku RC súpravu. Výsledok bude veľmi dobrý, a s týmto modelom si užijete veľa radosti. Na druhej strane, ak toto chcete kúpiť len ako hračku pre svojho chlapca vo veku 6 - 7 rokov, tak naozaj nečakajte nič lepšie, než obyčajnú lacnú čínsku hračku, ktorá sa pomerne skoro pokazí.
Na záver by som rád vysvetlil, že my tento produkt ponúkame modelárom vyslovene ako polotovar pre následné prerobenie na vyšší štandard. Ako hračku pre dieťa tento produkt neodporúčam. 
Spracoval: Jozef Anďal

Parametre
mierka 1/12
prevedenie RTR
veková hranica od 8 rokov

Ponúkame 18664 položiek od 265 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií