Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

AMEWI RC U.S. Military SUV 4WD pieskový 1/14 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
59,90 €
Značka:
Amewi
Kód:
6922385
EAN:
4260564639191

U.S. Military SUV 1/14 Scale 4WD, RTR, Sand     Amewi 22385

Hotový model terénneho automobilu na diaľkové ovládanie. Expedičné, trialové a crawlerové auto na diaľkové ovládanie. 

Vzorom tohto modelu boli legendárne terénne automobily americkej armády používané už počas 2. sv. vojny. Vyznačuje sa krásnym vzhľadom, oceľovým základným rámom, dobrými jazdnými vlastnosťami ako u skutočného auta, plne proporcionálnym riadením plynu aj riadním smeru, 3 difirenciálmi, pohonom všetkých kolies 4 x 4, ktoré umožňujú zvládnuť aj zložitý terén. Automobil má tiež skutočné gumové pneumatiky a LED predné osvetlenie. Maketové doplnky podčiarkujú výborný vzhľad modelu.

Model je dodávaný ako RTR (Ready To Run) a je pripravený na použitie ihneď po nabití pohonného akumulátora.
Elektronika a časti motora sú pokryté plastom odolným proti nárazom a sú odolné voči striekajúcej vode (nie ponoreniu).

Riadenie zabezpečuje RC súprava 2,4 GHz.  Dosah riadenia je cca 50 m. Rýchlosť modelu je až 15 km/h.

mierka: 1/14
dĺžka: 330 mm
šírka: 160 mm
výška: 170 mm
pohonný akumulátor: NiMH 6 V 500 mAh
doba nabíjania: cca 150 min.
doba jazdy: do 20 min.
dosah riadenia: do 50 m
rýchlosť modelu: do 15 km/h

Potrebné dokúpiť: 3x AA batérie do vysielača.

Náš test: Tento výrobok je na hranici medzi hračkou a modelom. Je pomerne rozporuplný, pretože karoséria aj jej detaily, kolesá a časti podvozku potešia oko každého modelára. Navonok je to pekný model. Horšie je to pri pohľade na konštrukciu podvozku, ktorý má síce kovový rám, ale všetky namáhané a dôležité časti pohonu sú z plastu, čo veští krátku životnosť modelu. Odpruženie je "skackavé", takže model pri jazde v teréne neprirodzene poskakuje. Ale jednoznačne najslabšou časťou tohto produktu je jeho elektronická výbava. Vysielač je totálne hračkový, neproporcionálny, vyrobený v najlacnejšej čínskej továrni. Integrovaná elektronika prijímača a regulátora v modeli je taktiež veľmi primitívna a všetko pôsobí lacným dojmom. Servo, alebo lepšie povedané elektromechanizmus natáčania kolies je slabý a podľa toho, ktorá výrobná séria bola akurát zabalená v krabici, je natáčanie kolies proporcionálne, alebo neproporcionálne (horší prípad). Taktiež akumulátor a USB nabíjač sú lacné a s predpokladanou krátkou životnosťou.   
Aby som to zhrnul, musím napísať, že pre čo i len trochu pokročilejšieho modelára je toto výborný a lacný základ pre okamžité vylepšenie a prerobenie na normálny pekný model. Stačí vyhodiť všetku elektroniku, namontovať malé servo riadenia, normálny ESC regulátor 7 - 10A, a použiť normálnu modelársku RC súpravu. Výsledok bude veľmi dobrý, a s týmto modelom si užijete veľa radosti. Na druhej strane, ak toto chcete kúpiť len ako hračku pre svojho chlapca vo veku 6 - 7 rokov, tak naozaj nečakajte nič lepšie, než obyčajnú lacnú čínsku hračku, ktorá sa pomerne skoro pokazí.
Na záver by som rád vysvetlil, že my tento produkt ponúkame modelárom vyslovene ako polotovar pre následné prerobenie na vyšší štandard. Ako hračku pre dieťa tento produkt neodporúčam. 
Spracoval: Jozef Anďal
  

Parametre
mierka 1/14
prevedenie RTR
veková hranica od 8 rokov

Ponúkame 18664 položiek od 265 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií