Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Amewi RC Ural 4320 6x6 s veliteľskou nástavbou zelený 1/16 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
67,90 €
Značka:
Amewi
Kód:
6922371
EAN:
4260564638651

Ural B36 Military LKW 6WD RTR 1:16, green     Amewi 22371

Replika známeho a veľmi obľúbeného vojenského vozidla URAL B36 v mierke 1/16. Model má plne proporcionálne ovládanie a je vybavený silným 6WD pohonom. Okrem toho je model odolný voči striekajúcej vode, a preto je plne vhodný aj na jazdu v teréne. Všetky dvere je možné otvoriť a tiež otvoriť kapotu ktorá slúži ako priestor pre pohonný akumulátor. Konštrukcia zadného boxu je už vybavená všetkými časťami, ktoré má originál. Model umožňuje vstúpiť do Off-road sveta aj začínajúcim fanúšikom bez potreby hneď investovať veľa peňazí za vyskúšanie jazdy v teréne. Mierka 1/16 umožňuje jazdiť s modelom aj doma na záhrade po rôznych terénnych nerovnostiach. Maketová vojenská karoséria zvyšuje atraktivitu a dáva možnosť vžiť sa do kože vojenského šoféra pri prejazde ťažkým terénom v nákladnom aute.

Hliníkový hlavný rám, náhon na všetky kolesá 6WD s permanentným náhonom a gumené pneumatiky s terénnym vzorom zaručujú výbornú priechodnosť terénom a trakciu.

Riadenie je zabezpečené RC súpravou 2,4GHz. Dosah riadenia je do 65m. Atraktivitu modelu umocňujú predné LED svetlá, ktoré umožňujú zábavnú jazdu aj za súmraku.

Pohonný Li-Ion akumulátor dáva dostatok energie na zábavu dlhú okolo 20 minút.

mierka: 1/16
náhon: 6x6
dĺžka: 420 mm
šírka: 150 mm
výška: 195 mm
servo riadenia: 17g
pohonný akumulátor: Li-Ion 7,4V /500 mAh
nabíjačka: USB
RC súprava: 2,4 GHz s dosahom cca 65 m

Potrebné dokúpiť: 2x AA batérie do vysielača.

Náš test: Tento výrobok je na hranici medzi hračkou a modelom. Je pomerne rozporuplný, pretože karoséria aj jej detaily, kolesá a časti podvozku potešia oko každého modelára. Navonok je to pekný model. Horšie je to pri pohľade na konštrukciu podvozku, ktorý má síce kovový rám, ale všetky namáhané a dôležité časti pohonu sú z plastu, čo veští krátku životnosť modelu. Odpruženie je "skackavé", takže model pri jazde v teréne neprirodzene poskakuje. Ale jednoznačne najslabšou časťou tohto produktu je jeho elektronická výbava. Vysielač je totálne hračkový, neproporcionálny, vyrobený v najlacnejšej čínskej továrni. Integrovaná elektronika prijímača a regulátora v modeli je taktiež veľmi primitívna a všetko pôsobí lacným dojmom. Servo, alebo lepšie povedané elektromechanizmus natáčania kolies je slabý a podľa toho, ktorá výrobná séria bola akurát zabalená v krabici, je natáčanie kolies proporcionálne, alebo neproporcionálne (horší prípad). Taktiež akumulátor a USB nabíjač sú lacné a s predpokladanou krátkou životnosťou.   
Aby som to zhrnul, musím napísať, že pre čo i len trochu pokročilejšieho modelára je toto výborný a lacný základ pre okamžité vylepšenie a prerobenie na normálny pekný model. Stačí vyhodiť všetku elektroniku, namontovať malé servo riadenia, normálny ESC regulátor 7 - 10A, a použiť normálnu modelársku RC súpravu. Výsledok bude veľmi dobrý, a s týmto modelom si užijete veľa radosti. Na druhej strane, ak toto chcete kúpiť len ako hračku pre svojho chlapca vo veku 6 - 7 rokov, tak naozaj nečakajte nič lepšie, než obyčajnú lacnú čínsku hračku, ktorá sa pomerne skoro pokazí.
Na záver by som rád vysvetlil, že my tento produkt ponúkame modelárom vyslovene ako polotovar pre následné prerobenie na vyšší štandard. Ako hračku pre dieťa tento produkt neodporúčam. 
Spracoval: Jozef Anďal
  

Parametre
mierka 1/16
prevedenie RTR
veková hranica od 8 rokov

Ponúkame 18664 položiek od 265 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií