Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

AMEWI RC Ural 4320 military truck 6WD sivý 1/12 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
62,90 €
Značka:
Amewi
Kód:
6922369
EAN:
4260564638637

Ural 4320 military truck 6WD sivý 1/12 RTR     AMEWI  22369

Detailný RC model ruského nákladného auta Ural 4320 6WD. Model je ovládaný plne proporcionálnou RC súpravou. Celý systém je veľmi tichý a citlivý na používanie. Jazdné vlastnosti modelu sú vynikajúce v tomto cenovom rozpätí a vďaka kvalitnej výbave nákladného automobilu, ako sú zapuzdrené prevodovky, pohon 6WD, plne chránená pohonná jednotka a výkonný motor dáva modelu veľmi dobré vlastnosti. Pôsobivá veľkosť (42,5cm) a elektronika odolná proti striekajúcej vode sú ďalšími dôležitými vlastnosťami tohto modelu. Dlhá doba jazdy v kombinácii s ovládaním 2,4 GHz, ktoré je veľmi ľahko ovládateľné, a stúpavosťou nad 45 ° s max. rýchlosťou 12-15 km/h sú tiež dôležité vlastnosti tohto modelu.

Hliníkový hlavný rám, náhon na všetky kolesá 6WD s permanentným náhonom a gumené pneumatiky s terénnym vzorom zaručujú výbornú priechodnosť terénom a trakciu.

Riadenie je proporcionálne a je zabezpečené RC súpravou 2,4GHz. Dosah riadenia je do 65m. Atraktivitu modelu umocňujú predné LED svetlá, ktoré umožňujú zábavnú jazdu aj za súmraku.

Pohonný NiMH akumulátor dáva dostatok energie na zábavu dlhú okolo 30 minút.

mierka: 1/12
náhon: 6x6
dĺžka: 425 mm
šírka: 155 mm
výška: 165 mm
pohonný akumulátor: NiMH 7,2V /700 mAh
nabíjačka: USB
RC súprava: 2,4 GHz s dosahom 65 m

Potrebné dokúpiť: 4x AA batérie do vysielača.

Náš test: Tento výrobok je na hranici medzi hračkou a modelom. Je pomerne rozporuplný, pretože karoséria aj jej detaily, kolesá a časti podvozku potešia oko každého modelára. Navonok je to pekný model. Horšie je to pri pohľade na konštrukciu podvozku, ktorý má síce kovový rám, ale všetky namáhané a dôležité časti pohonu sú z plastu, čo veští krátku životnosť modelu. Odpruženie je "skackavé", takže model pri jazde v teréne neprirodzene poskakuje. Najslabšou časťou tohto produktu je jeho elektronická výbava. Vysielač je ako-tak prijateľný, ale je vyrobený v najlacnejšej čínskej továrni. Integrovaná elektronika prijímača a regulátora v modeli je veľmi primitívna a všetko pôsobí lacným dojmom. Servo natáčania kolies je slabé a pri jazde v teréne nie je dostatočne výkonné. Taktiež akumulátor a USB nabíjač sú lacné a s predpokladanou krátkou životnosťou.   
Aby som to zhrnul, musím napísať, že pre čo i len trochu pokročilejšieho modelára je toto výborný a lacný základ pre okamžité vylepšenie a prerobenie na normálny pekný model. Stačí vyhodiť všetku elektroniku, namontovať lepšie servo riadenia, normálny ESC regulátor 7 - 10A, a použiť normálnu modelársku RC súpravu. Výsledok bude veľmi dobrý, a s týmto modelom si užijete veľa radosti. Na druhej strane, ak toto chcete kúpiť len ako hračku pre svojho chlapca vo veku 6 - 7 rokov, tak naozaj nečakajte nič lepšie, než obyčajnú lacnú čínsku hračku, ktorá sa pomerne skoro pokazí.
Na záver by som rád vysvetlil, že my tento produkt ponúkame modelárom vyslovene ako polotovar pre následné prerobenie na vyšší štandard. Ako hračku pre dieťa tento produkt neodporúčam. 
Spracoval: Jozef Anďal

Parametre
mierka 1/12
prevedenie RTR

Ponúkame 19134 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií