Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Aral Monti System MS 22

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
16,90 €
Značka:
Monti system
Kód:
1200103,22
EAN:
8592812122008

MS 22 - Aral

mierka: 1/48

prevedenie: Standard

Monti system je séria modelov áut. Stavebnica je dodávaná ako výlisky, z ktorých sa auto postaví a nalepia sa na neho samolepky. Najväčšou výhodou týchto stavebníc je, že na zostavenie modelu autíčka nepotrebujete žiadne lepidlo ani farby. Jednotlivé dieliky sú vyrobené tak dômyselne, že s pomocou rôznych zacvakávacích zámkov, úchytov a ďalších pružných mechanizmov zostavíte model bez jedinej kvapky lepidla. Všetko do seba len zacvaknete alebo zasuniete. Výsledkom je funkčný model s úžasnými detailami, ktorý je dokonalou replikou skutočnej predlohy.

Jednotlivé diely sú lisované z farebného plastu, takže nemusíte nič farbiť. Naviac sú niektoré dieliky pochrómované a v nových Monti Systém stavebniciach majú niektoré modely pre ešte realistickejší vzhľad gumové pneumatiky kolies. V každom balení tiež nájdete samolepky, ktorými si zložený model môžete polepiť.

Modely sa začali vyrábať v roku 1984, prvým modelom bolo terénne auto s pluhom s označením Technik Servis, dnes ako Technic Service. V roku 1985 pribudli ďalšie dve terénne vozidlá (Safari Tourist a Team 21) a Renault Trafic (Kenya Safari). V roku 1986 sa okrem dvoch modelov Renault Trafic (Air Servis a Ambulance) objavil aj prvý model Liazu, model 07 - Dakar, prvý model Tatry 815 prišiel v roku 1987. Každý rok je séria rozšírená o niekoľko modelov. Do súčasnosti bolo vyrobených viac ako 80 modelov.

Monti System je stavebnica modelov osobných a nákladných áut, ktoré sú vyrábané v mierkach 1/48, 1/35 a 1/28.

Stavebnice sa vyrábajú v týchto prevedeniach:

BASIC
Ide o modely, ktoré sú najjednoduchšie na zloženie. Obsahujú približne 30 dielov. Sú určené pre deti od 6 rokov. Modely radu BASIC sú vyrábané v mierke 1/35 alebo 1/28.

STANDARD
Modely z radu STANDARD sú viac detailnejšie a preto obsahujú viac dielov. Počet dielov sa pohybuje približne okolo 50. Aj napriek tomu sú modely radu STANDARD stále jednoduché na zloženie a zvládnu ich postaviť deti od 6 rokov. Autá sa vyrábajú v mierke 1/48.

PROFI
Rad PROFI patrí v Monti Systeme modelom, ktoré sú prepracované do posledného detailu. Tomu zodpovedá aj počet dielov, ktorých môže byť až 200. Tieto modely sú náročnejšie a pracnejšie na zloženie, preto sú určené pre deti od 8 rokov. Monti System PROFI sa vyrába v mierke 1/48.

Bezpečnosť
Všetky stavebnice sú pravidelne testované a spĺňajú požiadavky bezpečnosti a nezávadnosti podľa normy EN71. Monti system neobsahuje nebezpečné ftaláty, takže nie je žiadny dôvod, prečo by tieto modely mali chýbať v niektorej detskej izbe. 

Parametre
mierka zmenšenia 1/48
veková hranica od 6 rokov

Ponúkame 19186 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií