Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

AT-6 Texan 1,5m BNF Basic

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
299,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Eflite
Kód:
5408750
EAN:
605482239957

E-flite Texan AT-6 1.5m BNF Basic    E-flite  EFL8750

Legendárny Texan je cvičné lietadlo využívané USA a jeho spojencami od 2. sv. vojny až do 60 rokov 20. storočia. Lietali na ňom piloti USAAF, US Navy, RAF a krajín britského Commonwealthu, po vojne bol vyvážaný do 40 krajín sveta. Celkom bolo vyrobených viac ako 13000 kusov, stroj bol postupne modernizovaný, osadzovaný výkonnejšími motormi a samozrejme výzbrojou podľa potreby. V mnohých leteckých kluboch slúži dodnes a môžete ho vidieť na mnohých leteckých dňoch.

E-Flite pre vás pripravil prakticky hotový RC model s rozpätím 1,5 m  vo verzii AT-6. Tak, ako je u E-Flite pri veľkých modeloch zvykom, je aj Texan osadený funkčnými vztlakovými klapkami, elektrickým zaťahovacím podvozkom a samozrejme aj kompletnou elektronikou pozostávajúcou zo serv, regulátora, motora a prijímača Spektrum AR636A so stabilizáciou AS3X a možnosťou voľby SAFE.

Obsah balenia:

- Prakticky zostavený RC model litadla E-flite Texan AT-6
- Nainštalovaný elektromotor, regulátor, servá, zaťahovací podvozok
- Nainštalovaný prijímač Spektrum AR636A s technológiami AS3X a SAFE
- Manuál

Technické parametre:

Konštrukcia: EPO
Náročnosť pilotáže: Mierne pokročilí
Typ: Vojenská polomaketa
Rozpätie: 1450 mm
Dĺžka: 1003 mm
Letová hmotnosť: 1700-1757 g
Nosná plocha: 32,3 dm²
Plošné zaťaženie: 53 g/dm²
Elektro pohon: Striedavý 15BL  950kV
Regulátor: 40A
Prijímač: Spektrum™ AR636A


Konštrukcia modelu
Materiál draku modelu je osvedčený tuhý a pevný penový materiál EPO vypenený do foriem. Vďaka tomu je možné vyrobiť presný a zložitý tvar dielov modelu vvrátane detailov, ako sú plátovanie poťahu apod. Polovice výškovky sa nasúvajú na rúrku a poisťujú vrutmi. Texan je vybavený viacdielnymi odštepnými vztlakovými klapkami a elektrickým zaťahovacím podvozkom. Kamufláž modelu lietadla je známa ako LT-6, prevedená podľa letky Mosquitos. Táto formácia operovala vo vojne v Kórei.

Hands-free prepojenie krídla s trupom
Prepojovanie a rozpojovanie servo káblov medzi krídlom a trupom pri kompletácii či rozoberaní modelu je už minulosťou vďaka nainštalovaným konektorom v trupe a v mieste koreňových rebier krídla. Pri upevňovaní krídla k trupu sa jednoducho konektory automaticky prepoja. Krídlo je k trupu pripevnené pomocou 4 skrutiek.

Samozrejmosťou je odoberacia kabína, ktorá je k trupu pripevnená silnými neodymovými magnetmi. Pod kabínou sa nachádza prijímač, servo výškovky a smerovky a elektronický regulátor motora. Pohonný akumulátor (dokupovaný zvlášť) sa do trupu upevňuje na suchý zips a poistí pásikom. 

AS3X
Prijímač Spektrum AR636A je vybavený technológiou AS3X, ktorá pomáha stabilizovať model za letu. Obsahuje 3-osé MEMS gyro a akcelerometer. Vďaka elektronickej stabilizácii sa zjednodušuje riadenie modelu, pomocou rýchlo reagujúcich kormidiel je korekcia veľmi rýchla, bez toho, aby bola pozorovateľná zo zeme. Preto sa zdá, že model reaguje podobne, ako omnoho väčší model a jeho let je kľudný, pritom je zachovaná jeho plná riaditeľnosť.


SAFE
Vďaka použitej technológii SAFE sú k dispozícii voliteľné prvky tohoto bezpečnostného systému. K dispozícii je nivelačná schopnosť, ktorá zabráni prekročeniu náklonu v zatáčke a tiež obmedzí stúpanie a klesanie. Ďalšou funkciou je návrat do vodorovnej polohy iba pustením riadiacich pák. Ak nechcete aktivovať funkciu SAFE, tak jednoducho spárujte len prijímač, ktorý je len ako štandardný prijímač AS3X. Ak máte povolené funkcie SAFE Select, získate:

  • Obmedzenie letovej obálky znížením uhla náklonu vrátane stúpania a klesania
  • Automatické vyrovnanie po pustení riadiacich pák
  • Jednoduchý postup priradenia prepínača k ​​zapnutiu a vypnutiu funkcií SAFE Select

Potrebné dokúpiť: letecký vysielač Spektrum 6+ kanálový DSMX®/DSM2®, Li-Pol akumulátor 11,1 V 2200-3000 mAh 3S, nabíjačku.

 

 

 

 

Parametre
prevedenie BNF
rozpätie 1 - 2m

Ponúkame 19191 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií