Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Autodomiešavač betónu 1/20 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
69,90 €
Značka:
Carson
Kód:
6309072,86

Autodomiešavač Betonmischer 2.4 GHz 100% RTR  Carson 500907286

Kompletný set modelu auta s domiešavačom betónu (betónmixér) s pohonom elektromotorom. Model verne simuluje funkcie skutočného stroja. Obsahuje aj zvukový modul a funkčné osvetlenie, ktoré umocňujú realitu modelu. Riadenie je zabezpečené pomocou modernej RC súpravy 2,4 GHz. Model má poháňané obe zadné nápravy. Všetko potrebné je v balení.

Séria modelov CARSON RC-BauLine obsahuje veľa detailných diaľkovo ovládaných modelov s najmodernejšou technológiou, ako sú multikanálové diaľkové ovládanie 2,4 GHz, zvukové a svetelné efekty, hluk motora a v závislosti od druhu modelu aj ďalšie funkcie. Každý model má demonštračný režim a zobrazuje všetky funkcie stlačením tlačidla na vysielači. Celá séria je plne vybavená vysielačom, batériami vysielača, batériou, nabíjačkou a manuálom a je pripravená na okamžité použitie.

mierka: 1/20
dĺžka: 430 mm
šírka: 130 mm
výška: 230 mm

Obsah balenia : Hotový a zostavený model, rádiové diaľkové ovládanie 2,4 GHz, batérie vysielača, batéria pohonu, nabíjačka 22V, návod na obsluhu

Bezpečnostné poznámka: Nie je vhodný pre deti do 14 rokov (bez dozoru dospelej osoby). Obrázky sa môžu líšiť od produktu v balení. Spoločnosť CARSON si vyhradzuje právo kedykoľvek vykonať zlepšenia a zmeny.

Technické detaily:
• 360° otáčanie
• Zvukový modul / zvukový modul ovládateľný cez vysielač s frekvenciou 2,4 GHz
• Miešací bubon sa otáča

Vysvetlenie skratiek: RTR - model pripravený na jazdu, v sade je model a vysielač (niekedy aj akumulátor a sieťový adaptér).

POZOR! Tento RC model nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočný stroj. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

 

Návod na použitie - pdf súbor

 

 

Parametre
mierka 1/20
prevedenie RTR

Ponúkame 19122 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií