Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Axial RC SCX10 II Trail Honcho 4WD pieskovožltý 1/10 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
359,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Axial
Kód:
8290059
EAN:
816874016715

Axial SCX10 II Trail Honcho 1:10 4WD RTR     Axial AX90059

Obsahom balenia je zostavený RC model auta SCX10 II Trail Honcho 4WD s nainštalovaným regulátorom AE-5L s konektorom Deans, jednosmerným motorom 35T a servom riadenia TSX45. Vysielač Tactic TTX200 a prijímač TR325. Hotová karoséria. Balíček s plastovými dielmi. Návod na použitie. Expedičné, trialové a crawlerové auto na diaľkové ovládanie.

Potrebné dokúpiť: 4x AA batérie do vysielača, pohonný akumulátor NiMH 7,2 V alebo 2-3S Li-Pol, nabíjačku.

Technické parametre:
Typ: Expedičné
Mierka: 1/10
Dĺžka: 501 mm
Rázvor: 313 mm
Šírka: 229 mm
Svetlá výška podvozka: 77 mm
Hmotnosť: 2040 g
Náhon: 4WD
Elektromotor: jednosmerný 35T

Expedičný RC model auta Axial SCX10 II Trail Honcho v mierke 1/10 s náhonom na všetky kolesá 4WD je kompletne zostavený a pripravený na jazdu. Medzi oceľové profily rámu je nainštalované šasi s prevodovkou, držiaky náprav, nárazníky a elektro príslušenstvo. Model má hotovú karosériu, nainštalovanú RC súpravu. Model jazdí rýchlosťou až 5 km/h. Približná doba jazdy s Li-Pol akumulátorm 2-čl. 7,4V 5000 mAh je 45-60 minút.

Šasi SCX10 II je postavené z dvoch oceľových profilov, které zabezpečujú dostatočnú tuhosť podvozka. Motor s prevodovkou je umiestnený v strednej časti, pohonný akumulátor je nad prednou nápravou, čím je zabezpečené dostatočné zaťaženie predných kolies. Preto auto bez problému zvládne jazdu aj na prudkých svahoch. Akumulátor je umiestnený v ose šasi, takže je model presne vyvážený a pri jazde sa nenakláňa.

Pohonný akumulátor má v modeli presne dané miesto, aby bolo zaistené presné vyváženie auta. Akumulátor je uložený v krabičke v prednej časti šasi. Hmotnosť teda je viac na predných kolesách, čo zlepšuje schopnosť modelu prekonávať prekážky aj prudké stúpania. Pomocou dorazov môžete prispôsobiť veľkosť priehradky pre Váš akumulátor.

Model SCX10 II je vybavený novou prevodovkou, poskytujúcou ohromujúcu silu spolu s vysokým točivým momentom. Súčasťou kompaktnej prevodovky je dvojitá trecia spojka, ktorá pridáva zvýšenú ochranu hnaciemu ústrojenstvu.

Nie je nutné mať k dispozícii vodeodolnú úpravu prijímača, výrobca pamätal aj na tieto prípady a vybavil krabičku pre prijímač tesniacou sadou, ktorá pozostáva z pružnej priechodky káblov a gumovým tesnením viečka.

RC autá Axial SCX10 II majú z výroby nainštalované disky kolies s penovou vložkou a nalepenými vysoko priľnavými pneumatikami. Podvozok Axial SCX10 II tak hravo zvládne aj tie najťažšie povrchy.

Konštrukcia podvozka modelu auta Axial SCX10 II bola navrhnutá aj s ohľadom na čo najrealistickejší vzhľad, perfektné jazdné schopnosti prekonávať prekážky a zároveň maximálnu funkčnosť.

Tak ako konštrukcia podvozku Axial SCX10 II, bola v podobnom duchu navrhnutá aj prevodovka, ktorá vyzerá ako skutočný kompaktný blok prevodovky. Skrýva sofistikovaný mechanizmus s kompletnou sadou guličkových ložísk a všetkými ozubenými kolesami z ocele pre pevnosť a trvanlivosť.

Olejové tlmiče s extra dlhým zdvihom majú nastaviteľné predpätie pružín a spoľahlivo tlmia rázy vo všetkých polohách ramien náprav. Netradične je kompenzovaný objem zasunutej piestnice pomocou nádobky, ktorá je nedeliteľnou súčasťou hlavy tlmiča.

Predná náprava má možnosť natočenia až o 45°, rovnakobežné (CV, homokinetické) hriadele náhonu sú navrhnuté pre vysoké zaťaženie a výrazne zlepšujú jazdné vlastnosti aj v členitom teréne. Vďaka veľkému prekrúteniu oboch náprav je možné vyraziť do členitého terénu a nápravy vždy prenesú potrebnú silu a zdolajú aj zdanlivo neprejazdný terén.

Vodeodolný elektronický jednosmerný regulátor Axial AE-5 je kompatibilný s 2 až 3 článkovými Li-Pol alebo 6 až 8 článkovými MiMH akumulátormi.

  • Typ akumulátora: Regulátor podporuje použitie Li-Pol a NiMH/NiCd akumulátorov
  • Sila brzdy v neutrále (Drag Brake): Na regulátore je možné nastaviť silu brzdy na 50 % alebo 100%.
Parametre regulátora sa nastavujú skratovacími prepojkami. Samozrejmosťou je tepelná ochrana regulátora.

Kľúčové vlastnosti RC modelu auta Axial SCX10 II Trail Honcho 1/10:
  • Nová RC súprava Tactic TTX200
  • Veľmi priaznivá cena - karosériu nebalo nutné licencovať
  • Model je kompletne zostavený a pripravený na jazdu. Stačí doplniť pohonný akumulátor do modelu a 4 AA batérie do vysielača
  • Šasi SCX10 II nadväzuje na predchádzajúce preverené šasi SCX10
  • Priehradka akumulátora vďaka nastaviteľným dorazom pojme rôzne veľké akumulátory
  • Maximálny dôraz na detail
  • V balení je hotová nafarbená lexanová karoséria Trail Honcho s rámom karosérie a množstvom maketových doplnkov.
  • Tak, ako u skutočných áut, je aj tento RC model vybavený možnosťami prídavných funkcií. V nárazníku je miesto pre ťažné zariadenie, ktoré má možnosti nastavenia vyloženia, má strmene pre pripevnenie háku a zasklenie pre možnosť zabudovania osvetlenia. V balení sú aj 4x LED (2x biela, 2x červená)


 

Parametre
mierka 1/10
prevedenie RTR

Ponúkame 18920 položiek od 272 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií