Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

AXIAL RC SCX10 II UMG10 6x6 strieborný 1/10 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
514,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Axial
Kód:
8203002
EAN:
605482427262

AXIAL RC SCX10 II UMG10 6x6 strieborný 1/10 RTR      Axial AXI03002

Na extrémnu Off-Road jazdu je tu nový špeciál Axial SCX10 II UMG10 6x6 Rock Crawler. Šesťkolesový RC model vám umožní objavovať nové dobrodružstvá aj v tom najťažšom teréne, strmý svah, hladké kamene alebo pieskový terén ho nezastavia. Je postavený na osvedčenom podvozku SCX10 II s karosériou v army štýle. Šesť pneumatík 1,9 MT45 výborne drží model na trati a má skvelú trakciu.

Obsah balenia
Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model auta s nainštalovaným prijímačom Spektrum SRX200, motorom Dynamite 35T, regulátorom Dynamite AE-5L s konektorom IC3. RC súprava je Spektrum STX2 s prijímačom SRX200. Súčasťou je aj návod na použitie.

Parametre:
Typ: Expedičné
Mierka: 1/10
Dĺžka: 584 mm
Šírka: 230 mm
Rázvor: 439 mm
Svetlá výška podvozka: 66 mm
Hmotnosť: 2500 g
Náhon 6x6
Elektromotor: Dynamite 35T
Regulátor: Dynamite® AE-5L s konektorom IC3
RC súprava: Spektrum STX2
Max. priestor akumulátora: 139 x 46 x 25 mm

Potrebné dokúpiť: 4x AA batérie do vysielača, pohonný akumulátor 7,4 V Li-Pol, alebo 7,2 V Ni-MH, nabíjačku.

Hotová karoséria s realistickou kabínou
Karoséria vo farbe šedá-antracit je doplnená polepmi v army štýle. Má mohutnú dvojitú kabínu a v zadnej časti korbu s bezpečnostným rámom a funkčným náhradným kolesom. Agresívny uhol podbehu šasi umožňuje RC autu Axial UMG10 6x6 prekonať aj veľmi prudké stúpania.
Kabína modelu auta je spracovaná veľmi realisticky. Plastová mriežka chladiča, svetlá, stierače, zrkadlá, atď. Všetko je ako na skutočnom vojenskom špeciále.

Odklápanie karosérie
Karoséria je v zadnej časti uchytená na dvoch pohyblivých kĺboch, takže je možné ju jednoducho odklopiť. Tým získate pohodlný prístup ku akumulátoru a všetkým ostatným komponentom modelu.

Pneumatiky 1,9 MT45
Šesť pneumatík 1,9 MT45 z mäkkej zmesi Axial® S30 má skvelú priľnavosť. Model s nimi ľahko stúpa aj do veľmi strmého terénu. Symetrická vzorka behúňa zaisťuje modelu úžasnú trakciu. Pneumatiky sú namontované na kolesách MW19 v sivej farbe, čo evokuje vzhľad skutočného vojenského vozidla.

Zadná náprava
Robustná dvojitá zadná náprava AR44 má zaručenú tuhosť aj do ťažkého terénu. Diferenciály sú osadené kvalitnými ložiskami a majú nižší prevodový pomer a veľký krútiaci moment. Samozrejmosťou sú kovové ozubené kolesá diferenciálov. Pastorok je vyrobený CNC obrábaním, čo zaručuje jeho presnosť a dlhú životnosť.
Podvozok auta má predĺžený rám. Obidva diely rámu sú na oboch stranách vybavené držiakom zadného tiahla, čo zaistí podvozku potrebnú dĺžku pre umiestnenie druhej nápravy.

Tlmiče s dlhým zdvihom
Dodávané olejové tlmiče sú vyrobené s veľkou presnosťou. Presne opracované piesty zaručujú hladký chod tlmiča, vďaka kvalitnému odpruženiu má model vysokú priechodnosť terénom.

Skvelé LED osvetlenie
Pre dobrodružstvá, ktoré pokračujú aj po západe slnka, je model vybavený pôsobivým LED osvetlením. V prednom nárazníku sú 2 biele LED svetlá a v zadnej časti 2 červené. Pre ďalšie umiestnenie svetiel má pripravené ešte 8 montážnych miest, do ktorých je možné dokúpiť ďalšie LED svetlá.

Prevodovka
Ultra kompaktná prevodovka ponúka širokú škálu možností upravenia prevodov. Celkový pomer je možné meniť výmenou pastorka a čelného kolesa. Zmena prevodov umožňuje alebo zvýšenie rýchlosti jazdy, alebo naopak jej zníženie a posilnenie krútiaceho momentu.

Motor 540 35T
Elektromotor AXIAL 540 35T poskytuje rovnováhu medzi rýchlosťou a silou. Jednosmerný motor má 35 závitov. Chladenie zaisťuje integrovaný ventilátor.

Servo riadenia
Vodeodolné digitálne servo Spektrum S605 Hi Torque 9kg, s kovovým prevodom, s rýchlosťou 0.24 s/60° @ 6V. Servo ponúka dostatok sily a rýchlosti na riadenie modelu. 

Elektronický regulátor AE-5L
Vodeodolný elektronický jednosmerný regulátor Dynamite AE-5L je kompatibilný s 2 až 3 článkovými Li-Pol alebo 6 až 9 článkovými NiMH akumulátormi. Disponuje jednoduchým nastavením pomocou skratovacieho konektoru (jumper).

  • Typ akumulátora: 2S - 3S Li-Pol / 6-9 čl. NiMH
  • Brzda v neutrále (Drag Brake): Na regulátore je možné nastaviť silu brzdy na 50 % alebo 100%.
  • Výstup pre zapojenie LED osvetlenia
  • Vodeodolné prevedenie
  • Pasívny chladič na odvod tepla
  • Tepelná ochrana
  • Ako voliteľné osvetlenie zapojené priamo do LED výstupu regulátora je určená LED sada AXIC1481. Iné typy osvetlenia zapojené do regulátora môžu spôsobiť jeho poškodenie.
Nové konektory IC3
Nové konektory IC3 majú modernú konštrukciu s dôrazom na bezpečnosť a jednoduchosť. Kontakty sú tvorené zlatenými kolíkmi a dutinkami.
Konektory nie je možné prepólovať, kontakty aj spájkované spoje sú prekryté plastovým obalom. Konektor IC3 je spätne kompatibilný s EC3.

Volantová RC súprava Spektrum STX2
RC model auta Axial je dodávaný s 2-kanálovým volantovým vysielačom Spektrum STX200. Pracuje v pásme 2.4 GHz, na vysielači je možné nastaviť reverzy, neutrál a obmedziť výchylky. Ďalej obsahuje možnosť obmedzenia max. rýchlosti v krokoch 50%, 75% a 100%. Vysielač sa napája 4x AA batériami, je možné použiť alkalické alebo nabíjacie NiMH články.
Vďaka nastaviteľným reverzom, neutráli a koncovým bodom výchyliek môžete vysielač použiť aj do iných modelov. Náhradný prijímač SRX200 sa predáva zvlášť.
Vysielač obsahuje možnosť obmedziť výkon motora na 50%, 75% alebo 100%. Voľba 50% je ideálna pre deti alebo začínajúcich užívateľov.
Poznámka k odolnosti voči vode: Produkt označený výrobcom ako vodeodolný (WP, waterproof, water resistance) je zvyčajne schopný odolať krátkodobému pôsobeniu striekajúcej vody, napríklad prebehnutie po mláke, krátkodobé jazdenie po mokrej tráve, v slabom daždi, po snehu a podobne. POZOR! Vodeodolný, neznamená vodotesný! Vodeodolný produkt nie je schopný znášať pôsobenie vyššieho stĺpca (tlaku) vody, čo znamená, že nie je možné takýto produkt napríklad ponoriť pod hladinu vody. Pre dosiahnutie vodotesnosti v prípade vodeodolného produktu sa odporúča buď použiť napríklad prípravok Nanoprotech, alebo umiestniť zariadenie do dokonalo utesneného obalu.
Len výrobky zreteľne označené ako vodotesné s výrobcom zaručenou vodotesnosťou do zreteľne vyznačenej hĺbky ponoru (vodného stĺpca, vodného tlaku apod.), je možné ponoriť na dlhší čas pod hladinu vody.

Parametre
mierka zmenšenia 1/10
prevedenie RTR

Ponúkame 19191 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií