Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Axial RC SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD nenafarbený 1/10 KIT

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
474,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Axial
Kód:
8203007
EAN:
605482689325

Axial RC SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD nenafarbený 1/10 KIT    AXIAL AXI03007

Stavebnica expedičného RC modelu auta Axial® SCX10 ™ III Jeep® JLU Wrangler s náhonom 4WD v mierke 1:10 predstavuje ďalší krok vpred v konštrukcii expedičných modelov áut. Verzia III prichádza s kompletne prepracovaným šasi, novými portálovými nápravami, realistickým krytom prevodovky a maketou motora V8. Maketová číra karosérie a licencovaná kolesá.

Obsah balenia
V balení sú diely na zostavenie RC modeli autá Axial® SCX10 ™ III Jeep® JLU Wrangler a manuál. Prehľadne usporiadané sáčky so súčasťami podvozku, rámu, nadstavby, číry výlisok karosérie Jeep® Wrangler Unlimited a kokpitu. Ďalej disky KMC Machete, pneumatiky Nitto Trail Grappler. Zostaviť je potrebné okrem podvozku aj tlmiče, kolesá, karosériu a ďalšie. Stavebnica je určená pre skúsených modelárov, ktorí sú vybavení všetkým potrebným náradím a nástrojmi, lepidlami, farbami a vedia zvoliť si vhodné vazelíny a olejové náplne do prevodov a tlmičov.

Dokúpiť treba: 3 - 4 kanálovú RC súpravu, ESC regulátor, elektromotor, silné servo riadenia, malé servo radenia, batériu, nabíjačku.
Ďalej potrebujete pre zostavenie modelu náradie, nástroje, náplne, lepidlo na skrutky, farby na lexan a pod.

Jeep® JLU Wrangler
Wrangler SCX10 ™ III Jeep® JLU používa portálové nápravy k zlepšeniu výkonov, zvýšením svetlej výšky a znížením krútiaceho momentu. Krabička batérie pojme štandardnú sadu batérií LiPol alebo NiMH. Nová konštrukcia oceľových profilov rámu podvozku ponúka väčšiu variabilitu usporiadania. Vnútorné kryty blatníkov a podlahové lišty lepšie ukrývajú vnútorné komponenty, ktoré by boli viditeľné z boku podvozku.

Na podvozku možno ovládať okrem smeru jazdy a plynu i uzávierku zadnej nápravy a 2-stupňovú prevodovku. Podľa toho je potrebné zvoliť RC súpravu s potrebným počtom kanálov. Ak budete chcieť doplniť osvetlenie, navijak pod. Bude potrebné s tým počítať. V balení je obsiahnutá číra karosérie Jeep® Wrangler Unlimited, ktorú si môžete nastriekať a vyzdobiť podľa vlastného uváženia. Súčasťou karosérie je klietka, otvory pre prednú kapotu, stierače čelného skla, zrkadlá, kľučky dverí a ďalšie, plus detailné interiér. Nové väčšie a širšie, oficiálne licencované pneumatiky Nitto Trail Grappler na trojdielnych licencovaných diskoch KMC Machete BEADLOCK znamenajú dokonalý realizmus a vysokú priľnavosť na cestách necestách, skalách a všetkých možných terénoch.

Jeep® JLU Wrangler
Licencovaná replika RC modelu vychádza zo štvrtej generácie vozidla Wrangler, ktorý bol predstavený na konci roka 2017 pre modelový rok 2018. Rad JL obsahuje rad nových funkcií vrátane nových pohonných jednotiek, ľahšieho sklopenia čelného skla a modernejšieho interiéru.

Vlastnosti SCX10 ™ III Jeep® JLU Wrangler
Maketa motora V8 a kryt prevodovky chráni motor a zlepšuje vzhľad
Podvozok pojme štandardné batérie LiPol alebo NiMH
Nastavenie prevodovky s funkciou DIG umožňuje uzamknúť zadnú nápravu pre menší polomer otáčania
Dvoj-rýchlostná prevodovka pre jazdu vysokou a nízkou rýchlosťou
Portálové nápravy zvyšujú svetlú výšku a redukujú otáčky
Nastaviteľný rázvor podvozku umožňuje každému zvoliť jeho veľkosť
Vnútorné blatníky a bočné podlahy skrývajú vnútorné komponenty, zvyčajne viditeľné zo strany podvozku
Licencované 3-dielne disky BEADLOCK KMC Machete umožňujú výmenu pneumatík bez lepenia
Pneumatiky Nitto Trail Grappler s oficiálnou licenciou v novej väčšej veľkosti zvyšujú svetlú výšku a trakciu
Nastaviteľné olejové tlmiče majú eloxované závitové telá, nastaviteľný prítlak pružiny a viečko emulzie so skrutkou
Číra karoséria Jeep® Wrangler vrátane interiéru

Šasi s blatníkmi a spodnými krytmi
Šasi modelu tvoria oceľové profily spojené priečnikmi, čo vytvára veľmi tuhú konštrukciu odolnú proti krúteniu. Vďaka univerzálnym držiakom, môžete model osadiť elektronikou podľa vlastného výberu. Aby neboli vidieť komponenty elektroniky a vnútorný priestor, je šasi vybavené blatníkmi a spodnými krytmi. Toto riešenie zároveň minimalizuje prenikaniu nečistôt dovnútra do modelu.

Šasi
Možnosť nastavenia rázvoru podvozku
Rázvor podvozku modelu SCX10 ™ III Jeep® JLU Wrangler možné zmeniť iba pomocou zmeny upevnenia rámových profilov a doplnením voliteľných hriadeľov kývnej nápravy. Hriadele náhonu sú navrhnuté pre vysoké zaťaženie a výrazne zlepšujú jazdné vlastnosti aj v členitom teréne.

Držiaky batérie
Wrangler SCX10 ™ III Jeep® JLU má štandardné batériový zásobník, ktorý pojme bežné LiPol alebo NiMH sady batérií. Na bočných koľajniciach je tiež priestor pre batérie menšie veľkosti, ktoré sú potrebné pre ďalšie príslušenstvo, ako osvetlenie, navijak a podobne.

Portálové nápravy s hypoidným prevodom
Výhodou portálových náprav AR45 je samozrejme vyššia svetlá výška, ale aj výhodná redukcia krútiaceho momentu na výstupnom hriadeli a zníženie krútiaceho momentu na ostatných komponentoch hnacieho ústrojenstva.

Vylepšená geometria zavesenia
Geometria zavesenia je založená na predchádzajúcej verzii podvozku SCX10 ™ II, ale pre novú verziu podvozku je trochu upravená. Predné zavesenie bolo optimalizované tak, aby sa znížilo zaťaženie riadenia, úpravou zadného 4-článkovej zavesenie sa znižuje krútiaci moment. Pohon na predné kolesá je zaistený pomocou oceľových poloos s krížovými kĺbmi.

Vlastnosti poloosi
Natočenia kolies až 45 °
hladký chod
Kompaktný, ale odolný dizajn
tvrdená oceľ

Dvoj-rýchlostná prevodovka s funkciou DIG
RC model je vybavený dvoj-rýchlostnou prevodovkou a funkciou DIG. Záleží len na vás, či a  ako budete využívať obe funkcie. Pomocou 3-kanálového konania možno prevodovku nastaviť jedným z dvoch spôsobov: s radením dvoch rýchlosťou alebo s funkciou DIG, ktorá blokuje povelom vysielača zadnú nápravu. S ďalším servom a 4-kanálovou RC súpravou môžu byť obe možnosti k dispozícii súčasne.

Prevodovka
funkcia DIG
Aktiváciou funkcie môžete diaľkovo cez vysielač odpájať a pripájať zadnú nápravu. Zadná náprava je tak buď hnaná, alebo zablokovaná a kolesá sa neotáčajú. Zablokovaním zadných kolies radikálne zvýšite polomer otáčania a model zatočíte takmer na mieste. Funkciu DIG tiež oceníte pri prudkých zjazdoch, kedy znižuje riziko prevrátenia modelu.

Olejové hliníkové tlmiče
Jeep® JLU Wrangler má tlmiče s dlhým zdvihom, ktoré majú telo vyrobené zo svetlo eloxovaného hliníka. U vinutých pružín možno nastaviť silu prítlaku pre dosiahnutie optimálnej miery tlmenia (predpätie pružín možno pohodlne regulovať pomocou matice na tele tlmiča). Čiapočky majú otvor so skrutkou na kontrolu stavu a plnenie oleja. Vďaka veľkosti a objemu tlmičov je zaručená ich funkcia v celej dĺžke zdvihu.

Uloženie motora s maketovým krytom
Verná maketa motora V8 s prevodovou skriňou účelovo ukryje a ochráni váš elektromotor a zároveň zvýši realistický vzhľad šasi a motorovej jednotky. Pre maximálnu pevnosť je lôžko motora hliníkové. Vedľa motora je priestor pre montáž serva riadenia štandardnej veľkosti. Balenie obsahuje páky serva s 23 a 25 zubami pre univerzálne použitie.

Karoséria
Model je dodávaný s čírou karosériou, aby ste si mohli zvoliť farbu a dizajn presne podľa vašich predstáv. Karoséria je spracovaná s dôrazom na presnosť prevedenia a zachovanie aj tých najmenších detailov. Interiér má verne tvarovanú klietku, volant a hlavu vodiča. Na karosérii je rad detailov: predný chladič, otvory na prednej kapote, predná maska, stierače predného skla, zrkadlá aj kľučky dverí. Jednotlivé plochy si po nafarbení môžete dotvoriť pomocou priložených samolepiek. Interiér má verne tvarovanú klietku, volant a hlavu vodiča. Ako pokrývku hlavy vodiča môžete zvoliť vojenskú helmu, čiapku, alebo klobúk. Samolepky prístrojovej dosky sú rovnako v balení.

Kolesá
Pneumatiky S30 Nitto Trail Grappler S30, ktoré sú súčasťou súpravy SCX10 ™ III Jeep® JLU Wrangler, sú vyššie a širšie (4,74 x 1,7), čo zväčší svetlú výšku auta a zaistí lepšiu priľnavosť pneumatík pri jazde v rôznych terénoch. Licencované 3-dielne disky BEADLOCK. Oficiálne licencované disky KMC XD Machete, ktoré sú povestné v terénnom svete, sú vylisované v saténovom chróme a obsahujú úžasné maketové detaily. Pretože sa jedná o troj-dielne disky, môžu byť pneumatiky ľahko namontované, vybraté a vymenené bez lepenia.

Parametre
mierka 1/10
prevedenie KIT

Mohlo by vás zaujímať

Ponúkame 19205 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií