Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

CADET 6 PRO 2,4 GHz mode 1

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
53,80 €
Značka:
Pelikan
Kód:
5610020
EAN:
8595241378664

Vysielač CADET 6 PRO 2,4 GHz Mode 1             Pelikán 1RC0020

CADET 6 PRO je nová, od základov modernizovaná verzia obľúbenej 2,4GHz FHSS RC súpravy. Rekonštrukcia vysielača umožňuje vyhovieť novým a európskym normám, zároveň sú doplnené funkcie ako digitálne trimy, prepínač dvojitých výchyliek s možnosťou nastavenia výchyliek pre kanály 1 a 2 (obvykle krídielka a výškovka). Nechýba možnosť prepínania zmyslu výchyliek pre všetky kanály a vypínateľný mix pre samokrídla alebo motýlikové chvostové plochy. CADET 6 PRO je určený pre rekreačných modelárov všetkých odborností - dobre vyhovie pre jednoduché modely lietadiel, áut aj lodí. CADET 6 PRO je ideálny pre začiatočníkov, na výlety so skladacím modelom a malým batôžkom, na cesty na dovolenku...

Cadet 6 PRO má nový VF diel používajúci prenosový protokol V4, ktorý zaisťuje dosah RC súpravy až 800 m na zemi na otvorenom priestranstve pri malom prúdovom odbere. Digitálne trimy sú so zvukovou signalizáciou jednotlivých krokov, stredu (dvojité pípnutie) a koncových polôh (nepretržitý tón). Kanály 5. a 6. sú ovládané dvojpolohovým resp. trojpolohovým prepínačom, ktoré sa využijú napr. pre klapky, svetlá, podvozok, vlečný háčik, bombovnicu... alebo iné pomocné funkcie.

Krížové ovládače majú páky s hliníkovými hlavicami, ich dĺžku je možné nastaviť v rozsahu cca 25-35 mm. To je neoceniteľné na dokonalé prispôsobenie rukám; maximálna dĺžka sa využije predovšetkým pri prevádzke vysielača v pulte (je možné použiť pult pre vysielač Hitec Optic 6).

Novou funkciou sú dvojité výchylky, je možné prepínať medzi plnou výchylkou a zmenšenou výchylkou, ktoré sa pre kanály 1 a 2 (krídielka a výškovka) nastavia pomocou otočných trimov ATV-D/R v rozsahu cca 30-100%.

Napájanie vysielača je 4 "tužkovými" AA alkalickými batériami alebo NiMH akumulátormi, ktoré je možné nabíjať bez vyberania z vysielača prostredníctvom vstavaného nabíjacieho konektora. Na nabíjanie je možné použiť kompaktnú sieťovú nabíjačku Hitec CG-S32 alebo inú vhodnú nabíjačku / zdroj konštantného prúdu s nabíjacím káblom Hitec #6375.

Prijímač RX-602 V4 je menší a ľahčí ako staršie verzie a umožňuje nastaviť núdzové výchylky fail-safe pre prípad silného rušenia alebo úplnej straty signálu z vysielača.

6-kanálový vysielač CADET 6 PRO 2.4GHZ FHSS:

 • dva krížové ovládače s digitálnymi trimami v móde 1 (plyn vpravo)
 • 2-polohový prepínač pre kanál 5
 • 3-polohový prepínač pre kanál 6
 • prepínač dvojitých výchyliek D/R (pre kanály 1 a 2)
 • dva trimre „ATV-D/R“ pre nastavenie veľkosti výchyliek v kanáloch 1 a 2 (prepínateľné prepínačom D/R)
 • prepínanie zmyslu výchyliek pre všetky kanály (s pomocou trimov)
 • vypínateľný mix samokrídla alebo motýlikovej chvostovej plochy (s pomocí trimov)
 • nabíjací konektor pre vysielačové akumulátory (4,8 V)
 • indikátor prevádzkových stavov s 2 LED
 • tlačidlo na párovanie a kontrolu dosahu
 • zvuková signalizácia nízkeho napätia vysielačových akumulátorov (spustí sa pri cca <4,2 V)


POZOR: Vysielač CADET 6 PRO nie je kompatibilný s 2,4GHz prijímačmi s dvoma anténami (protokol V1 a V2) ani s prijímačmi s jednou anténou protokolu V3 skôr dodávanými v RC setoch PELIKAN DANIEL (Alpha 1500, Skylady III 2.4GHz, Cessna 480 2.4GHz, BETA 1400, Pioneer, ASW-17, FOX-1800, Gama 2100, Baby Warbirds atď.) alebo predávanými zvlášť. Rovnako tak nové prijímače RX-602 V4 (s jednoduchou anténou) nie sú kompatibilné so staršími prevedeniami vysielačov CADET (protokol V1, V2 a V3).

Balenie obsahuje:

- 6-kanálový vysielač CADET 6 PRO 2.4GHZ FHSS
- 6-kanálový prijímač RX-602 V4 (jednoduchá anténa)
- návod na obsluhu

Párovanie RC súpravy CADET 6 PRO (Protokol V4):
1. Pre párovanie sa vysielač a prijímač nesmú nachádzať vo vzájomnej vzdialenosti väčšej ako 1 meter. Zapnite vysielač.
2. Stlačte a držte tlačidlo SET na prijímači a prijímač zapnite. Akonáhle červená LED na prijímači začne blikať, tlačidlo uvoľnite.
3. Do 10 sekúnd potom stlačte a držte tlačidlo BIND na vysielači, pokiaľ všetky LED na vysielači a prijímači nezačnú svietiť neprerušovaným svitom. Tlačidlo uvoľnite; vysielač je pripravený na prevádzku.

 

Ponúkame 19028 položiek od 275 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií