Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Riedidlá a čističe Carson Paint Killer - Remover Spray 200ml

Carson Paint Killer - Remover Spray 200ml

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
10,10 €
Značka:
Carson
Kód:
6309081,41
EAN:
4005299981418

Carson Paint Killer - Lackentferner Spray 200 ml   Carson 500908141

balenie: 200 ml

Ostraňovač farieb a lakov Carson Paint Killer rozpúšťa všetky nátery farbami Tamiya X a XF, farby v spreji Tamiya AS a TS, farby v spreji Tamiya PC a PS na lexan, a mnoho ďalších farieb vrátane dvojzložkových. Najdôležitejšou vlastnosťou je však to, že tieto farby sú odstránené bez poškodenia podkladu, ako sú plasty, lexan, epoxidové a PUR živice, kov alebo plexisklo. Skúšky ukázali, že je možné odstrániť aj 10 rokov starý náter farbou Tamiya Color z modelu. To znamená, že aj starý model s nepodareným náterom môžete ľahko očistiť a nanovo nafarbiť. Samozrejme, účinkuje aj na staršie polykarbonátové farby, ktoré môžu byť odstránené bez poškodenia podkladu.

Postup: Nastriekajte tenkú vrstvu na vybranú plochu a nechajte chvíľu pôsobiť. Zmäknutú farbu zotrite handričkou, alebo zoškrabte drevenou či plastovou špachtličkou. Opakujte postup až kým nie je povrch čistý.  

Upozornenie: Pri práci používajte ochranné pomôcky ako sú gumené rukavice a ochranné okuliare. Pracujte v dobre vetranej miestnosti, pri práci nefajčite a nemanipulujte s otvoreným ohňom, ani iným zdrojom tepelného žiarenia, alebo elektrickej iskry.

Ponúkame 19209 položiek od 281 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií