Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Carson RC traktor Fendt 930 Vario TMS Double Wheel zelený 1/14 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
169,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Carson
Kód:
6309071,72
EAN:
4005299971723

Fendt 930 Vario TMS Double Wheel 1/14 RTR   Carson 500907172

Traktor na diaľkové ovládanie s pohonom elektromotorom a s mnohými funkciami.

RC modely traktorov nemeckej značky Carson sa vyznačujú výbornými vlastnosťami. Tento RC model je dodávaný s veľmi kvalitnou 6-kanálovou RC súpravou. Traktor je kompletne hotový, v balení s potrebným príslušenstvom. Má množstvo zaujímavých funkcií:
- plne maketová karoséria vrátane interiéru a figúrky vodiča
- diaľkové ovládanie odpojenia vlečky
- svietiace všetky svetlá
- zvukový modul - zvuk motora a ďalšie sprievodné zvuky
- plne proporcionálne riadenie

Mierka: 1/14
Karoséria: Plastová maketová.
Typ pohonu: elektro, 2WD, pohon zadnej nápravy.
Dĺžka: 430 mm
šírka:  175 / 249 mm
Výška:  257 mm
Rozchod: 205 mm
RC súprava: Carson Reflex 6 kanálová, páková, 2,4 GHz FHSST

Obsah balenia:
- hotový model traktora
- vysielač 2,4 GHz
- nabíjačka - sieťový adaptér 220V
- pohonný akumulátor 9,6 V/750 mAh
- batérie do vysielača

Potrebné dokúpiť: nič netreba dokupovať, všetko je v sade.

Vysvetlenie skratiek: RTR - model pripravený na jazdu, v sade je obvykle model a vysielač (niekedy je v lepšom prípade aj akumulátor a sieťový adaptér).

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Náš test traktora Fendt: Po vybalení z veľkej krabice ostanú na stole veľmi pekne realisticky vyzerajúci model, kvalitný 2,4GHz vysielač Carson (ten je podľa môjho názoru vôbec najcennejšou časťou tohto setu), baterky a nabíjačka. Tento model je veľmi zaujímavý svojim kvalitným modelovým prevedením. Zdvojené kolesá pôsobia vskutku impozantným dojmom a dajú sa odobrať. Má vcelku slušnú ťažnú silu a dobre jazdí nielen na suchom rovnom povrchu, ale zvládne aj mierne zvlnený terén. Čo je však na tomto modeli hlavné, sú jeho modelové funkcie. Vypínačom na boku krytu motora sa dajú zapínať a vypínať zvuky. Vlečka sa dá na diaľku odpojiť od ťažného zariadenia. Pripája sa automaticky, stačí nacúvať s traktorom k vlečke tak, aby háčik na oji zacvakol do ťažného zariadenia traktora. Carson vyrába k tomuto traktoru vlečku, ale dobre pasujú aj vlečky a rôzne poľnohospodárske zariadenia od Brudera. Stačí upraviť oje, aby sa dalo zacvaknúť za traktor. Pri jazdení vonku treba dať pozor, model ani elektronika v ňom nie sú vodotesné, ani vode odolné. Našťastie na toto je pomerne ľahká pomoc, stačí rozmontovať model a nastriekať elektroniku prípravkom Nanoprotech. Keď to zhrniem, kúpou tohto traktora dostanete vynikajúci model pre staršieho chlapca, alebo dospelého začiatočníka, nadšenca pre ľahké nákladné autá. A ešte dodám, že aj keby sa model časom pokazil, lebo vás prestal baviť, RC súprava z tohto modelu bude výborne použiteľná do hociktorého iného modelu traktora, nákladného auta, ťahača, alebo aj lode, či tanku.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

 

Návod na použitie - pdf súbor

 

 

Parametre
mierka 1/14

Ponúkame 19131 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií