Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Čistič Airbrush Clean 500ml

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
9,90 €
Značka:
Revell
Kód:
7739005
EAN:
4009803390055

Čistič Revell Airbrush Clean 500ml    Revell 39005

Špeciálny čistiaci prípravok na čistenie striekacích pištolí a štetcov.

Balenie: 500ml

Vlastná skúsenosť: Toto silné riedidlo, ktoré doslova "rozoberie" každý typ farby, aj zaschnutej, používam už mnoho rokov. Čistím ním nielen striekaciu pištoľ, ale aj štetce a niekedy odfarbujem časti modelov.
Štetec so zaschnutou farbou stačí chytiť do štipca na prádlo a zavesiť ho namočený do cleanera na deň - dva. Farba sa dokonale rozpustí a štetec sa vyčistí ako nový.   
Striekaciu pištoľ čistím priebežne počas striekania tak, že medzi dvoma farbami nalejem do lievika pištole Cleaner a vyfúkam ho. Ak končím prácu, tak Cleaner nalejem do pištole dva razy a čistým štetcom priebežne počas fúkania riedidla behám po znečistených vnútorných plochách pištole. Toto obvykle stačí na veľmi dobré vyčistenie pištole aj bez rozoberania. 
Raz za čas rozoberiem striekaciu pištoľ a všetko namočím do nádobky s Revell Cleanerom. nechám deň - dva pôsobiť a potom všetky diely prečistím  vyumývaním v tomto riedidle. Odstráni spoľahlivo všetky zvyšky farieb a pištoľ je potom ako nová.    
Jozef Anďal

Ponúkame 19787 položiek od 295 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií