Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Convergence VTOL 0,6 m BNF Basic

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
299,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Eflite
Kód:
5411050
EAN:
605482176993

E-flite Convergence VTOL BNF Basic      E-flite EFL11050

Zažite revolúciu v lietaní na vlastnej koži! Jedinečný RC model lietadla na diaľkové ovládanie VTOL (Vertikálny vzlet a pristátie) Convergence VTOL BNF Basic s automatickým prechodom z visenia do priameho letu. Výborné letové vlastnosti pri visení aj normálnom lete. Možnosť montáže kamery FPV a vysielača - súčásťou modelu je držiak kamery + priestor pre FPV vysielač. Dva letové režimy Stability a Akro.

Obsah balenia: Balenie obsahuje prakticky zostavený RC model lietadla E-flite Convergence VTOL BNF s nainštalovanou riadiacou jednotkou, prijímačom Spektrum Serial Race, motormi, regulátormi a servami. Podrobný návod na použitie.

Potrebujete dokúpiť: Vysielač značky Spektrum DXe, DX6i, DX6e, DX6 alebo vyšší s moduláciou DSMX, akumulátor Li-Pol 2200 - 3000 mAh 3S 11,1 V, nabíjačku

Kompatibilné RC vysielače
Convergence v prevedení BNF je kompatibilný len s vysielačmi Spektrum podporujúcimi moduláciu DSMX, tj. DXe, DX6i, DX6e, DX6 alebo vyššie. Ak máte vysielač s moduláciou DSM2 (napr. vysielač DX7 prvej generácie), potom doporučujeme zakúpiť verziu Convergence PNP a riadiacu jednotku prepojiť s min. 6 - kanálovým prijímačom.
Po spárovaní modelu je potrebné model vypnúť a zapnúť. Až potom budete môcť model ovládať.

Verzia BNF obsahuje riadiacu jednotku + RC prijímač Spektrum Serial Race, ktorý je prepojený s riadiacou jednotkou cez vstup SRXL. Sprevádzkovanie modelu je len o tom, že sa nastaví vysielač Spektrum DSMX (nastavenie je veľmi jednoduché) a prevedie sa spárovanie.

Letový režim určuje výchylka na 5. kanáli (GEAR) takto: výchyľka väčšia ako 0% - Stability, menšia ako 0% - Akro.
Typ letu určuje výchyľka na 6. kanáli (AUX1) takto: výchyľka väčšia ako 0% - dopredný let, menšia ako 0% - VTOL

Jedinečná koncepcia modelu ako delta krídlo s troma striedavými motormi. Dva motory sú otočné v gondolách, tretí je fixne umiestnený v chvostovej časti. Počas štartu sú motory otočené dohora a model štartuje kolmo hore, pri prechode do vodorovného letu sa motory automaticky sklopia a funkciu riadenia preberajú kormidlá na krídle.

Najdôležitejšou súčasťou RC modelu Convergence VTOL je riadiací software, ktorý je odborne naladený vývojárom Mike McConvillom, takže teraz môže prakticky každý RC pilot zažiť zábavu z VTOL letu. Prechod medzi visením multirotora a letovou fázou lietadla je veľmi jednoduchý, riadiaca jednotka letu bude plynule otáčať gondolami s motormi a zároveň postupne vypne chvostový motor. 5 kanál slúži pre letové režimy a 6 kanál na prepínač prechodu visenia - dopredný let.

Mód STABILITY udržuje model Convergence VTOL v stabilnej polohe s obmedzením klonenia a klopenia pri visení multirotora, tak aj pri lete dopredu ako krídlo. To vám umožní vzlietnuť a pristáť ako profík, aj keď ste nikdy predtým nelietali s multikoptérou. Za letu lietadla budú obmedzené uhly klonenia a klopenia a systém stabilizácie automaticky po pustení pák vysielača do neutrálu zrovná model do horizontálnej polohy.
Mód AKRO umožní lietať bez akéhokoľvek obmedzenia. Znamená to, že nie sú žiadne uhlové limity alebo samonivelácie v akejkoľvek fáze letu. Pri lete v režime Acro je možné prevádzať širokú škálu akrobatických obratov. A pretože pri letu dopredu je k dispozícii ťah dvoch výkonných striedavých motorov, je v rezerve veľa ťahu, čo je možné využiť pri 3D akrobacii.

V spodnej časti modelu Convergence VTOL je schránka, do ktorej je možné nainštalovať FPV kameru a FPV vysielač. Vďaka jednoduchému prístupu trvá inštalácia len niekoľko minút. Vhodné doporučenie je  zástavba FPV kamery Spektrum 650TVL a FPV video vysielača Spektrum 5,8 GHz. Je vhodné mať aj Headset kompatibilný so systémom Fat Shark.

Vlastnosti RC modelu lietadla E-flite Convergence VTOL BNF:

  • Verzia Spáruj a leť vhodná pre všetkých, ktorí už majú RC súpravu Spektrum
  • Všestranné športové lietadlo s kolmým štartom
  • Navrhol majster pilot Mike McConville
  • Exkluzívny riadiaci software umožňuje neuveriteľne jednoduché lietanie aj pre začiatočníkov
  • Stabilita a režimy Acro pre začiatočníkov aj pokročilých
  • Výkonné striedavé motory pre vysokú rýchlosť a výkon pri stúpaní
  • Super jednoduché nastavenie vysielača, žiadne zložité programovanie
  • Možnosť montáže FPV kamery a video vysielača
  • Trvanlivý a odolný Z-foam materiál s uhlíkovými výstuhami
  • Jednoduché finálne sprevádzkovanie - stačí upevniť vrtule a priskrutkovať smerovky
Konštrukcia Z-Foam
Rozpätie 650 mm
Dĺžka 680 mm
Letová hmotnosť     771 g
Nosná plocha 18,8 dm²
Plošné zaťaženie 41 g/dm²
Elektro pohon Predné striedavé 2210-1450Kv, zadný 2730 - 1550Kv
Akumulátor Li-Pol 2200-3000mAh 3S 11,1V
Prijímač SPM4648

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
prevedenie BNF
rozpätie do 1m

Ponúkame 18976 položiek od 271 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií