Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Stavebný materiál, skrutky... EPP, plasty a ostatné materiály Doska Graupner Vector Board 1000x300x4,0mm 1 ks

Doska Graupner Vector Board 1000x300x4,0mm 1 ks

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
2,70 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Graupner / SJ
Kód:
5613300,40
EAN:
4013389560337

Graupner Vector Board     13300.1,5

Nové Vector dosky od spoločnosti Graupner vám ponúkajú príležitosť vyvíjať a vytvárať vlastné modely podľa vašich prianí. Nech už je to klzák, diaľkovo riadený model lietadla, model vozidla alebo statický model, Vector Board je veľmi univerzálny. Je robustnejší a odolnejší proti roztrhnutiu ako EPP a bude sa v budúcnosti používať aj na modeloch Vector Line.

Príklady aplikácií využitia a stavby vďaka Vector Board.

Vytvorte si svoj model klzáka - stiahnite si trojstránkový náhľad z internetu. Vytlačte a položte ho na Vector Board. Pridajte prípadnú požadovanú plochu na zastrihnutie, narežte podľa náhľadu, nafarbite a váš vlastný klzák je pripravený.

Pokúste sa zostaviť model s Vector Boards napríklad tak, že vytlačíte tvarovo rovnaký, ale zväčšený výrez tak, aby krídlo modelu zodpovedalo približne celkovej ploche papiera formátu A4. Podobným spôsobom poskladáte celé lietadlo.

Graupner Vector Board s hrúbkou 0,2 - 2 mm je ideálny pre indoor modelové lietadlá s hmotnosťou do 30 g. Materiál je ideálny na výrobu krídiel alebo trupov s výstužou z uhlíkových vlákien, na výrobu chvostovej plochy alebo pre skelety statických aj rádiom riadených modelov.

Povrch materiálu
Materiál Vector Board je čo najľahší vzhľadom k iným materiálom, pretože je primárne prispôsobený na lietanie. Vzhľadom k tomu, že materiál Vector Board je odliaty do blokov a potom rozdelený do rôznych hrúbok, môže plocha vektorovej dosky vyzerať mierne odlišne v závislosti na hrúbke.
Odlievanie vytvára vzhľad podobný ľadovému kryštálu s pruhmi na povrchu.

Vlastnosti:

  • Ľahký
  • Tuhý
  • Jemné póry
  • Flexibilný
  • Odolný voči roztrhnutiu
Spôsoby práce s doskou:
  • Vector Board môže byť rezaný rezačkou, laserom, horúcim drôtom, nožom alebo pílkou s jemným ozubením.
  • Vector Board môžete lepiť UHU lepidlom, tavným lepidlom alebo sekundovým lepidlom.
  • Je možné ho natrieť plstenými fixami, pastelkami, akrylovými farbami, univerzálnymi farbami, akvarelmi, digitálnou potlačou.
  • Ak je to potrebné, môžete vektorovú dosku aj ľahko vytláčať a vytvoriť tak prepracovanejšie tvary. Pomocou teplovzdušnej pištole je možné ohýbať jednoduché tvary.
 
Dĺžka [mm]   1000
Šírka [mm]   300
Svetlá výška [mm]    4
Hmotnosť [g]   53
Použitie   Lietadlo,Loď


Ponúkame 18892 položiek od 269 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií