Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Dron Quadrocopter DJI - Mavic Pro Fly More Combo

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
1 299,00 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
DJI
Kód:
5600250
EAN:
6958265137990

Dron Quadrocopter DJI - Mavic Pro Fly More Combo  DJIM0250C

DJI Mavic Pro je malý, napriek tomu výkonný dron, vďaka ktorému sa z oblohy stáva plátno vašej kreativity, jednoducho a bez starostí, a pomáha vám z každého momentu vytvoriť moment letecký. Kompaktná schránka uchováva vysoko komplexnú technológiu, ktorá z Mavic Pro robí doteraz najsofistikovanejšu lietajúcu kameru DJI. 24 výkonných výpočtových jadier, celkom nový systém na prenos s dosahom až 7 km, 5 optických senzorov a 4K kamera s trojosím stabilizovaným závesom čakajú na váš povel, stačí stlačiť tlačidlo alebo poklepať na displej.

VÝKONNÝ
Lietajte ešte ďalej! Vo vnútri ovládača Mavic, ktorý sa vojde do vrecka, sa nachádza celkom nová technológia na prenos DJI OcuSync, s dosahom až 7km a Full HD 1080p video prenosom.
 
Bez narážania a škrabancov
Nechránený dron mohol narážať do prekážok pri letoch na dlhé vzdialenosti alebo pri zostupe z nevhodnej výšky v režime pre návrat domov. Mavic využíva technológiu FlightAutonomy aby vnímal okolité prekážky do vzdialenosti 15m. Takto ich môže obletieť alebo zastaviť a visieť a predísť tak nehode aj pri lietaní bez vizuálneho kontaktu.
 
Presné visenie
Pozíciovanie podľa satelitov môže dronu pomôcť visieť len vonku bez okolitých prekážok a rušenia. Dron bez satelitov nie je schopný udržať presnú pozíciu a môže preto vo vzduchu "plávať". Mavic je však vybavený prednými a spodnými optickými senzormi a môže vďaka nim presne visieť aj vo vnútri budov alebo na miestach bez signálu GPS.
 
Zostaňte vo vzduchu dlhšie
Mavic je oproti Phantomu 4 síce šestinový veľkosťou, to ale neznamená, že by mal lietať kratšiu dobu. Mavic môže lietať omnoho dlhšie, než by ste odhadovali podľa jeho veľkosti. Je schopný dosahovať až 27 minút letového času a maximálnu vzdialenosť 13km vďaka vysoko výkoným a efektívnym motorom.
 
4K Ultra HD Video
Mavic podporuje 4K video pri 30 snímkoch za sekundu. Nie je použitá elektronická stabilizácia obrazu, aby bol každý záber skutočne 4K ostrý. Mavic používa nový, miniatúrny, extrémne presný trojosí stabilizovaný záves, ktorý je schopný stabilizovať kameru aj pri rýchlom pohybe. Video je plynulé a fotografie ostré.
 
Fotografie z výšky
Všetci milujeme skvelé fotografie. Nech už si si chcete vytvoriť momentku alebo si kompletujete portfólio, Mavic a jeho 12 megapixelová kamera s podporou Adobe DNG RAW sú pripravené na fotografovanie.
 
KREATÍVNY
Natáčajte ako profesionál. Automaticky. Nepotrebujete filmový štáb, keď používate Mavic, pretože všetko čo potrebujete je ActiveTrack. Stačí zaznačit toho, koho chcete natáčať a ActiveTrack sa postará o zbytok, môžete natáčať ako profesionál.
 
Zámávajte svojmu dronu
Keď je Mavic vo vzduchu a vy ste v zábere, všetko čo potrebujete na získanie momentky je jednoduché gesto. S Mavicom v móde Gestá si tak môžete vytvoriť unikátne selfie.
 
Presne nastavené ovládanie
Keď si chystáte záber alebo lietate vo vnútri budov, nechcete letieť príliš rýchlo. Prepnete do módu Stativ a každý pohyb Mavica sa stane precíznym a pomalým.
 
JEEDNODUCHÝ
Lietanie pomocou telefónu. Možno si chcete spraviť rýchlú droniu fotografiu, alebo nastaviť nasledovanie vášho kamaráta, alebo len letieť do oblakov a trochu si polietať. Všetko čo potrebujete je váš telefón.
 
Tapfly
Začiatočníci majú často problémy s lietaním po priamke, pretože nie sú zvyknutí na joysticky, to sťažuje natáčanie videí. TapFly znamená, že môžete poklepať tam kam chcete letieť, a Mavic plynulo poletí tým smerom a vy sa môžete sústrediť na ovládanie kamery a tvoriť fotografie alebo videá. Lietanie môže byť naozaj také jednoduché.
 
Čakajúci na povel
Mavic reaguje na každý povel takmer okamžite. Nech už chcete natočiť pomalý, ľahko plynúci záber, alebo si rozprúdiť krv pri 65 km/h rýchlosti v móde Sport.
 
BEZ STAROSTÍ
Dve sady senzorov. Dvakrát tak spoľahlivý. Najčastejším problémom dronov je senzor, ktorý nefunguje tak, ako by mal. Preto je Mavic vybavený dvoma pre každý kľúčový senzor. Ak jeden zlyhá, druhý ho nahradí.
 
Vyrovnaný
Zostaňte v rovnakej výške nad zemou, automaticky. Nerobte si starosti s tým, že lietate príliš nízko. Mavic bude automaticky udržovať tú správnu výšku aj nad nerovným povrchom.
 
Bezpečnajší akumulátor
Inteligentný pohonný akumulátor Mavic poskytuje letový čas až 27 minút, umožňuje kontrolovať stav akumulátora v reálnom čase behom letu pomocou aplikácie DJI GO. Ďalej vypočítavá zostávajúci letový čas a pomáha tak pilotovi lietať bezpečnejšie.
 
Stačí sa len pozrieť
Pomocou aplikácie DJI GO môžete vidieť všetko, čo vidí kamera a ďalšie informácie o Mavicovi ktoré potrebujete vedieť, od životnosti akumulátora po umiestnenie, smer letu a mnoho ďalších údajov.

Obsah balenia:
 • Kvadrokoptéra Mavic
 • Ovládač so systémom prenosu OcuSync
 • 3 x Inteligentný akumulátor Li-Pol 11,4V/3830mAh
 • Nabíjačka 50W
 • Sada vrtulí 5 párov
 • Micro SD karta 16GB
 • USB kábel
 • RC kábel (Lightning konektor)
 • RC kábel (Micro USB konektor)
 • Prepravný batoh
 • Nabíjačka s autoredukciou 12V
 • Nabíjací adaptér pre 4 akumulátory
 • Nabíjacia redukcia pre Power banky

 

 

 

Ponúkame 18322 položiek od 262 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií