Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod RC Modely na diaľkové ovládanie Lietadlá na diaľkové ovládanie Lietadlá BNF E-flite RC Turbo Timber 1,5m SAFE Select BNF Basic, plaváky

E-flite RC Turbo Timber 1,5m SAFE Select BNF Basic, plaváky

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
303,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Eflite
Kód:
5415250
EAN:
605482296554

E-flite Turbo Timber 1.5m SAFE Select BNF Basic, Floats      Eflite EFL15250

Obsah balenia:
takmer zostavený RC model lietadla E-Flite Turbo Timber BNF Basic s nainštalovaným motorom, regulátorom, servami a vrtuľou. Nainštalovaný RC prijímač Spektrum AR636. Vztlakové klapky a sloty na nábežnú hranu krídla, podvozok. Súčasťou balenia sú aj plaváky na lietanie na vode. Návod na použitie.

Vlastnosti modelu Turbo Timber BNF Basic:

  • Športový model s úžasnými vlastnosťami STOL
  • Funkčné vztlakové klapky a voliteľné sloty
  • Hlavný odpružený podvozok s kolesami Tundra
  • Realistický EDO štýl plavákov s dvoma funkčnými kormidlami
  • Maketovo blikajúce LED navigačné a pristávacie svetlá
  • Ľahký a veľmi odolný materiál Z-Foam, premyslená konštrukcia
  • AS3X® prijímač s voliteľnou technológiou SAFE®
  • Výkonný striedavý motor 10BL
  • Model je kompatibilný s LiPol 3-4S
  • K dispozícii je aj verzia PNP, ktorá neobsahuje prijímač Spektrum
Doporučujeme dokúpiť:
Zostavenie modelu je vďaka hotovým dielom modelu s nainštalovanou elektronikou pomerne rýchle. Na dokončenie je potrebné doplniť 6+ kanálový RC vysielač Spektrum DSMX®/DSM2® a pohonný Li-Pol akumulátor 2200 - 3200mAh 3S alebo 4S 11,1 - 14,8 V s konektorom EC3 a vhodnou Li-Pol nabíjačkou. 

Konštrukcia: EPP
Rozpätie: 1555 mm
Dĺžka: 1040 mm
Letová hmotnosť: 1600 g
Nosná plocha: 36 dm²
Plošné zaťaženie: 44 g/dm²
Elektro pohon: Striedavý 10 BL 800Kv
Akumulátor: Li-Pol 2200 - 3200 mAh 3S or 4S 11,1 - 14,8 V
Vrtuľa: 11x7,5  3-listá
Servá: 9 g MG
Prijímač: AR636A
Regulátor: Striedavý 50 A

Turbo Timber je športový viacúčelový RC model lietadla s rozpätím 155 cm s nainštalovaným pohonom a elektronikou. Poháňa ho striedavý motor 10BL 800Kv s regulátorom 50 A, ktorý je kompatibilný s Li-Pol 3S-4S a vďaka tejto kombinácii je model schopný vzlietnuť a pristáť doslova na pár metroch. Veľké kolesá umožňujú vzlet a pristátie na tráve. V trupe je nainštalovaný prijímač Spektrum so stabilizáciou AS3X a voliteľným systémom SAFE pre začiatočníkov. Balenie ako bonus obsahuje sadu plavákov na vzlet a pristátie na vodnej hladine!

Turbo Timber nie je rozhodne tuctový RC model lietadla, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Ide o premyslenú konštrukciu, ktorá využíva všetky vymoženosti vyspelej aerodynamiky a elektroniky. Základom dobrých letových vlastností je krídlo, ktoré má okrem nainštalovaných vztlakových klapiek aj možnosť inštalácie slotov na nábežnú hranu krídla, ktoré bránia odtrhnutiu prúdnic na hornej strane profilu krídla. Vďaka tomu môže model lietať na nižšej rýchlosti a lietať pomaly, môže štartovať s extrémne krátkou dráhou rozjazdu alebo lietať s veľkým uhlom nábehu. Model je schopný lietať aj základné akrobatické obraty. Model je vyrobený z ľahkej, odolnej a jednoducho opraviteľnej hmoty Z-Foam.

Pre priaznivcov hydroplánov a pobytu pri vodných plochách je v balení sada plavákov. Po jednoduchej inštalácii si môžete užiť lietanie nad hladinou jazier a rybníkov. Vďaka vlastnostiam STOL je štart na hladine kratší a bezpečnejší.

Model má k dispozícii viac výkonu ako predchádzajúci Timber vďaka pohonnej jednotke, ktorá je kompatibilná s 3 až 4- článkovým akumulátorom Li-Pol. Model má dravejší vzhľad s motorovým krytom turbo a 3-listá vrtuľa zvyšuje maketovosť. Regulátor zvláda vyššie prúdové zaťaženie (50A).

Turbo Timber má kompozitnú zosílenú konštrukciu s dutým jadrom z tuhej penovej hmoty EPO, preto je model mimoriadne ľahký a pritom je zaručená vysoká štrukturálna tuhosť. Krídlo je vybavené spoľahlivými digitálnymi servami 9 g s kovovým ozubením.

Na montáž RC modelu lietadla Turbo Timber nie je potrebné žiadne lepidlo, pretože montáž sa prevádza niekoľkými skrutkami. Preto je Turbo Timber pripravený na let v kratšom čase, než sa nabije pohonný akumulátor. Dvojdielne krídlo uľahčuje prepravu a skladovanie.

Vďaka použitému prijímaču s technológiou AS3X a SAFE je možné využiť výhody ochrany letovej obálky. Po aktivácii je funkčný systém SAFE s limitom náklonu a stúpania alebo klesania. Model nie je možné priviesť do extrémnych letových polôh a po vrátení riadiacich pák do neutrálu sa model zrovná do horizontálneho letu. Systém SAFE je možné vypnúť po aktivácii prepínača, potom je funkčná iba stabilizácia AS3X a model je možné riadiť bez obmedzení. 

Parametre
prevedenie BNF
rozpätie 1 - 2m

Ponúkame 19209 položiek od 281 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií