Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

E-flite Timber X 1.2m SAFE Select BNF Basic

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
288,80 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Eflite
Kód:
5403850
EAN:
605482207611

E-flite Timber X 1.2m SAFE Select BNF Basic     EFL3850

Timber X vás dostane, tvári sa ako poslušný cvičný model ale vy môžete prekvapiť divákov obratmi, ktoré by od tohoto modelu neočakávali. Krátky štart a pristátie, 3D akrobacia vrátane visenia a veľa zábavy môžete zažiť s modelom Timber X. Naviac LED osvetlenie a funkcie SAFE Select, výkonný pohon na 3-4S Li-Pol.

Timber X je neuveriteľne univerzálny model. Môžete s ním lietať pohodovo ako so športovým hornoplošníkom, môžete si zapnúť aj ochranu letovej obálky SAFE a robiť základný výcvik pilotáže, môžete skúšať prvé kotrmelce na nebi alebo ako pokročilý pilot lietať tú najdivokejšiu akrobaciu. To všetko vie jeden model a nie len to, má vlastnosti STOL (extrémne ktátky štart a pristátie), má osvetlenie na lietanie večer a môžete si prikúpiť voliteľné plaváky EFL5261 a ísť si zalietať nad vodnou hladinou ako hydroplán.

Konštrukcia s dutým jadrom EPO a kompozitnou výztuhou tvoria ľahký a pritom tuhý drak lietadla, ktorý dokáže lietať extrémne akrobatické manévre a súčasne má malé plošné zaťaženie krídla pre pôsobivý krátky vzlet a pristátie (STOL) a pomalý let s klapkami. Podvozok má účinné odpruženie a preto zvládne aj menej upravené letisko. Môžete dokonca nainštalovať priložené sloty na nábežnú hranu krídla pre eště pomalší let. Silné servá s kovovými prevodmi zvládnu ľahko veľké riadiace plochy, výkonný motor BL10 900kV s vrtuľou 12x4" s regulátorom 50A pre 3-4 články Li-Pol má vysoký ťah aj pre 3D akrobaciu.

Výhodou je využitie technológie 3-osej stabilizácie AS3X a možnosť aktivácie inteligentnej technológie SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), ktorá maximálne zvyšuje bezpečnosť letu a zaisťuje kľudný let. Ak ste nový pilot alebo chcete mať väčšiu mieru bezpečnosti a zároveň zoznámenie sa s lietadlom, môžete zapnúť voliteľnú SAFE technológiu, ktorá je zabudovaná do prijímača. Nevyžaduje žiadne programovanie. Jednoducho stačí zmeniť nastavenie počas párovania modelu, podľa pokynov v návode. Funkcia SAFE zaistí obmedzenie letovej obálky a zabezpečí krajné letové limity.

Pri voľbe SAFE sa aktivuje:

  • Limit náklonu, stúpania a klesania neumožní nadmerné stúpanie a preťaženie napríklad pri štarte alebo väčší náklon v zatáčke
  • Automatické vyrovnávanie okamžite vráti model do vodorovného letu po uvoľnení pák riadenia do neutrálu
  • Možnosť využitia pri strate orientácie tlačidla záchrany, ktoré uvedie model do horizontálneho letu
Rozpätie: 1200 mm
Dĺžka: 1055 mm
Letová hmotnosť: cca 1560 g
Nosná plocha: 34 dm²
Plošné zaťaženie: 46 g/dm²
Elektro pohon: BL10 900kV
Regulátor: Striedavý 50A
Vrtuľa: 12 x 4"

Potrebné dokúpiť: vysielač Spektrum min. 6-kanálový DSM2/DSMX, pohonný Li-Pol akumulátor 3S–4S 2200-3200mAh 30C a kompatibilnú nabíjačku.

 

Parametre
prevedenie BNF
rozpätie 1 - 2m

Ponúkame 17925 položiek od 247 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií