Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Stavebný materiál, skrutky... Uhlík a laminát EZE-Kote laminovací prípravok 500ml

EZE-Kote laminovací prípravok 500ml

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
18,90 €
Značka:
Deluxe Material
Kód:
5400037
EAN:
5060243900746

EZE-Kote laminovací prípravok  500ml        Deluxe Materials DM-BD37

Laminovací prípravok EZE-Kote je lacnou a pritom kvalitnou alternatívou k laminovacím epoxidovým živiciam. Táto živica je po vytvrdnutí ľahko brúsiteľná a farbiteľná. Je odolná voči palivám, môže sa použiť na balzu aj iné druhy dreva, ale tiež na EPP/EPS materiály.

Balenie: 500 ml

Výdatnosť: 75 ml/m²

Doba vytvrdzovania je približne 20 až 30 minút.

Na rozdie od epoxidových živíc nespôsobuje alergické reakcie na koži alebo nebo dýchacích cestách. Použitie je veľmi jednoduché aj pre začiatočníkov. Nezanedbateľnou výhodou je nízka cena, práca bez zápachu a rýchle vytvrdnutie.

Pracovný postup: Pred laminovaním prebrúste povrch brúsnym papierom. Štetcom naneste prvú tenkú vrstvu Eze-Kote. Po vytvrdnutí povrch jemne prebrúste. Odstrihnite vhodný kus sklennej tkaniny (podľa typu modelu je doporúčaná merná hmotnosť 16 až 50 g/m²) a prípravkom Eze-Kote ju pomocou štetca nalaminujte na povrch. Dbajte aby bola tkanina dobre nasiaknutá na celom povrchu. Po vytvrdnutí povrch opäť jemne prebrúste a odstráňte prebytočnú tkaninu. Naneste poslednú tretiu vrstvu Eze-Kote. Po vytvrdnutí povrch jemne prebrúste. Na záver môžete aplikovať poťahovú fóliu, alebo povrch nastriekať farbou.

Odporúčame pozrieť si tieto videá:

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
materiál sklolaminát

Ponúkame 19211 položiek od 283 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií