Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Farby - spreje Farba Bare Metal Matt Primer sprej 400ml TITANS HOBBY

Farba Bare Metal Matt Primer sprej 400ml TITANS HOBBY

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
10,90 €
Značka:
Titans Hobby
Kód:
3210001,09
EAN:
7426842918939

BARE METAL MATT PRIMER - 400ml Spray     Titans Hobby TTH109

Kovová základná matná farba v spreji.

BARE METAL PRIMER je strieborná kovová farba s mimoriadne jemnou povrchovou úpravou, ktorá je veľmi užitočná na to, aby ste dali kovový podklad od exoskeletónov ako Necrons alebo Warhammer 40k Gray Knights, až po fantasy jazdcov elfov alebo akýkoľvek iný model, ktorý má lesklé brnenie. Samozrejme sa dá použiť aj na klasické modely, kde základ tvorí kovový povrch.

balenie 400 ml

Po dlhodobom laboratórnom výskume a testoch na mnohých modeloch z každého druhu plastového modelárstva prináša Titans Hobby túto novú generáciu Primer sprejov. S použitím najlepších materiálov a pigmentov zaručuje Titans Hobby dokonale hladký a tenký povrch na kovoch, plastoch a živiciach (rezinových odlievaných modeloch). Iba jeden produkt pre každú potrebu!

Fľaša má ergonomickú dýzu, ktorá umožňuje dokonalú kontrolu nad sprejom. Vďaka mimoriadne jemnému pigmentu je farebný základný náter dokonalým podkladom, na ktorý sa má maľovať. Neprekrýva detaily a ponúka vynikajúcu priľnavosť aj pre natieranie štetcom.

Všetky základné nátery sú na báze akrylu, matné (okrem kovových farieb) a rýchlo schnú: 15 minút na dotyk a 45 minút plné vyschnutie.

Pred použitím pretrepte min. 30 sekúnd. Držte asi 15/20 cm od povrchu, ktorý sa má striekať, a pre dosiahnutie najlepších výsledkov naneste ľahké tenké priečne vrstvy.

extrémne horľavý aerosol, chráňte pred tepelnými zdrojmi a priamym plameňom, pri práci nefajčite
Môže spôsobiť ospalosť a závraty, pracujte v dobre vetranej miestnosti

Ponúkame 19203 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií