Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Patinovanie lietadiel Farba MIG panel line wash - Tmavohnedá AMIG1618 35ml

Farba MIG panel line wash - Tmavohnedá AMIG1618 35ml

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
3,60 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3211618
EAN:
8432074016182

Farba MIG Panel Line Wash - Tmavohnedá (Deep Brown) AMIG1618

Patinovací prípravok pre realistické znázornenie usadenín v škárach povrchu. Ideálny na zvýraznenie paneláže. Panel Line Wash je špeciálne navrhnutý na jemnú paneláž modelov lietadiel, uplatnenie ale nájde aj na modeloch SCI-FI, lodiach, alebo želežničných modeloch.

Doporučené použitie: pre tieňovanie povrchov s náterom kovovými odtieňami, typicky prúdové motory, hydraulické valce a pod..

balenie: 35 ml

Prípravok je od výroby nariedený pre okamžité použitie pomocou štetca, alebo striekacej pištole. Ďalšie riedenie nie je nutné. Po nanesení sa prebytok odstráni čistým štetcom namočeným v riedidle MIG Enamel Thinner.

Upozornenie: Pri použití wash prípravkov typu "enamel" je nutné vystríhať sa nanesenia nadmerného množstva prípravku na povrch nafarbený modelárskymi farbami typu "enamel". Môže dôjsť k neželanému naleptaniu povrchovej farby. Toto upozornenie sa netýka wash prípravkov typu "acrylic".

Ponúkame 19210 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií