Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Farby - spreje Farba v spreji Vallejo Desert Yellow AFV 400ml

Farba v spreji Vallejo Desert Yellow AFV 400ml

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
9,50 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Vallejo
Kód:
3207280,15
EAN:
8429551280150

Panzer Grey     Vallejo 28.002

Farebné spreje Vallejo Hobby sú perfektnou kombináciou základnej a vysoko pigmentovanej farby, vyvinutej na použitie na všetkých kovových, plastových aj živicových (rezinových) modeloch. Originálna a jedinečná Vallejo sprejová forma zanecháva dokonalú matnú a samonivelačnú povrchovú úpravu, ktorá je navrhnutá tak, aby aj tie najjemnejšie detaily modelov zostali viditeľné a perfektne nafarbené.

Nové Spray Colors sú perfektným doplnkom k odtieňom, ktoré sú k dispozícii v ponuke Game a Model Color, takže obidve maliarske techniky môžu byť kombinované pre perfektný výsledok.

Každý Hobby Paint Spray ukazuje originálny odtieň aplikovaný na farebnom krúžku okolo vrchu dózy a je vybavený 2 rôznymi tryskami; jednu s nízkym prietokom, zvlášť odporúčanú pre jemné čiary a malé detaily, a druhú so stredným prietokom, odporúčanú na hrubšie čiary a na pokrytie väčších povrchov; nízkotlakový ventil umožňuje vynikajúce ovládanie spreja.

balenie: 400 ml

 Extrémne horľavý
Môže spôsobiť ospalosť a závrat 

Ponúkame 18314 položiek od 262 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií