Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Výpredaj

FPV Vapor RTF + headset FPV okuliare

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
479,90 € 149,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Eflite
Kód:
5406600
EAN:
605482556252

FPV Vapor RTF + headset FPV okuliare    Eflite EFLU6600

Produkt je zlacnený z dôvodu ukončenia výroby a predaja. Upozornenie, akumulátor/y v sade sú staré, je predpoklad, že je/sú po životnosti.

Populárny Vapor s mikro videokamerou a prenosom FPV! Teraz môžete ako skutočný pilot nasadnúť do kokpitu a riadiť priamo z paluby modelu. Kamera vysiela v reálnom čase obraz do okuliarov pilota, takže sa môžete skutočne cítiť, ako by ste v modeli sedeli.

Model je kompletne zostavený a pripravený na let. Stačí len nabiť akumulátor. Ultra ľahká konštrukcia modelu je z uhlíkových dielov a je potiahnutá tenkou fóliou. Prijímač s integrovanými servami a regulátorom je 3-kanálový. UMX FPV Vapor má nainštalovanú Spektrum™ ultra mikro FPV kameru. Kamera / vysielacia jednotka 2-v-1 je vybavená kruhovou polarizovanou anténou a je napájaná z E-flite Ultra Mikro LiPol batérie 150mAh 1S 3,7V 25C. Model poháňa osvedčený motor 6mm s transparentnou vrtuľou 140mm x 45mm. Obraz je vďaka priehľadnému materiálu nerušený.

FPV pracuje v pásme 5,8 GHz - neruší RC súpravy v pásme 2,4 GHz. Vďaka nízkemu vysielacemu výkonu nemusíte žiadať o špeciálne povolenie na prevádzku FPV. Všetko potrebné je v balení.

Nasadíte si FPV headset na hlavu a môžete skúsiť prvý let z pohľadu pilota. Dosah FPV je typicky 50 až 100 m (v závislosti na prostredí a úrovni rušenia).
 
Pre maximálnu spoľahlivosť anténa vysiela elektromagnetické vlnenie s pravotočivou kruhovou polarizáciou. Optimalizovaná smerová charakteristika prijímacej antény na Headsetu zaručuje kvalitný príjem obrazu v akejkoľvek pozícii hlavy pilota.
 
Mikro FPV sada je kompatibilná so systémom Fat Shark. Fat Shark ponúka celý rad širokého príslušenstva ako Headsety s vyšším rozlíšením obrazoviek, rôzne typy kamier a objektívov, výkonnejšie vysielače a pod.... Zakúpenú sadu tak môžete ďalej rozširovať alebo používať s inými produktami Fat Shark.
 
Headset Fat Shark Teleporter V4 FPV

Head Set je vybavený displejmi LCD s rozlíšením QVGA 320x240px. Spironet RHCP anténa sa zaskrutkuje do SMA konektora. Headset má integrované trojosé gyro a akcelerometer, vďaka ktorému je možné pohybovať s kamerou (nutné je dokúpiť špeciálny držiak kamery). Napájanie je dvojčlánkovým LiPol akumulátorom 7,4 V 760 mAh. Súčasťou balenia sú aj zasúvacie dioptrické šošovky pre tých, čo potrebujú okuliare.

  • Všeko potrebné je obsahom balenia
  • kompletne pripravený a zostavený model
  • Na prevádzku nie je potrebné žiadne povolenie
  • Dosah FPV je 50 až 100 m
  • Bohaté doplnkové príslušenstvo
  • Plná kompatibilita so systémem Fat Shark - možnosť budúceho použitia iných kamier či Headsetov
  • Pásmo: 5,8 GHz
  • Vysielací výkon: 25 mW (nie je potrebné povolenie na prevádzku)
  • Dosah: 50 - 100 m

Technické údaje:

Rozpätie: 376 mm
Dĺžka: 389 mm
Letová hmotnosť: 24 g
Nosná plocha: 5,1 dm²
Plošné zaťaženie: 4,7 g/dm²
Elektro pohon: jednosmerný motor 6mm
Vrtuľa: 140 mm x 45 mm
Vysielač: MLP4DSM 4-kanálový DSMX
Pohonný akumulátor: 3,7V 150mAh LiPo 1s

Parametre
prevedenie RTF
rozpätie do 1m

Ponúkame 19210 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií