Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Modely a stavebnice pre deti Hádzadlá pre deti Hádzadlo Fox Elapor 500 mm žlto-biele

Hádzadlo Fox Elapor 500 mm žlto-biele

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
11,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Multiplex
Kód:
5601401,16
EAN:
4041033122884

Hádzadlo Fox Elapor 500 mm žlto-biele   Multiplex 214288 1M40116YW

Prakticky nerozbitné skladacie hádzadlo z penového materiálu ELAPOR.

Voľne lietajúce hádzadlá zhotovené z prakticky nezničiteľného penového polypropylénu (EPP) lisovaného do negatívnej formy. "Baby Easy Glider" zachováva eleganciu vetroňov Multiplex rovnako ako výborné letové vlastnosti, ktoré sú vlastné modelom tejto značky. Foxa pripravíte k letu počas pol minúty - stačí zasunúť krídlo a vodorovnú chvostovú plochu do výrezov v trupe - model hodíte a už to letí. Vďaka nezdolnej húževnatosti a "gumovému" charakteru EPP peny vám alebo vašim ratolestiam dá dosť veľa námahy ho zničiť.

Ak by sa predsa len podarilo niektorý diel roztrhnúť, dá sa ľahko zlepiť sekundovým lepidlom a bude ako nový. 

Ak bude treba menšie doladenie klzu, môžete si pomôcť opatrným prihnutím chvostovej časti trupu nahor alebo nadol. Záťaž je v prípade potreby možné umiestniť pod výlisok kabíny - možno ho sňať opatrným vypáčením tenkým plochým predmetom (napr. Pilník na nechty, drievko z nanuk) zasunutým do škáry na boku.

Nepochybujeme, že vďaka súčasnej miniaturizácii RC vybavenia sa určite nájdu šikovní modelári, ktorým to nedá a Foxa si prestavajú na plnohodnotný RC model. Vo svete sa modely tejto veľkosti s obľubou tiež preháňajú ako "svahové" na pobrežných piesočných dunách - more síce nemáme, ale kopčeky sa určite nájdu. A ešte jeden tip pre modelára: čo takto elektromotor?

Parametre
rozpätie do 1m

Ponúkame 19171 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií