Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Modely a stavebnice pre deti Hádzadlá pre deti Hádzadlo Mini Solius Elapor  MPX854281

Hádzadlo Mini Solius Elapor  MPX854281

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
13,70 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Multiplex
Kód:
5608542,81
EAN:
4041033162811

Mini Solius házedlo Elapor

Voľne lietajúce hádzadlo zhotovené zo skoro nezničiteľného penového polypropylénu (EPP) lisovaného do negatívnej formy. "Baby Solius" zachovává eleganciu vetroňov Multiplex, rovnako aj výborné letové vlastnosti, ktoré sú vlastné modelom tejto značky.

Mini Solius pripravíte na let behom minútky – stačí nasadiť kabínku, zasunúť krídlo do výrezu v trupe a vodorovnú chvostovú plochu "nacvaknúť" na čap na vrchole kýlovky – model hodíte a už to letí. Vďaka húževnatosti a "gumovému" charakteru EPP peny vám alebo vašim ratolestiam dá dosť veľkú prácu ho zničiť.

Ak bude potrebné menšie doladanie kĺzania, môžete si pomôcť opatrným prihnutím chvostovej časti trupu hore alebo dole. Záťaž je v prípade potreby možné umiestniť pod výlisok kabíny.

Nepochybujeme, že vďaka súčasnej miniaturizácii RC vybavenia sa určite nájdu modelári, ktorým to nedá, a Mini Solius si prestavajú na RC model a budú ho vystrelovať malým gumicukom. Vo svete sa modely tejto veľkosti s obľubou preháňajú ako "svahové" na pobrežných piesočných dunách – more sice nemáme, ale kopčeky sa určite nájdu. Alebo radšej motoráčik? Kreativite sa medze nekladú :-)...

Stavebnice obsahuje: výlisky trupu, krídla a vodorovnej chvostovej plochy z penového EPP, aršík samolepiek.

rozpätie: 650 mm

Parametre
rozpätie do 1m

Ponúkame 19232 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií