Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Hawk hádzadlo 600mm Hiesbök

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
16,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Hiesbök
Kód:
1300000

Hawk      Hiesbök Ha01

Hádzadlo Hawk je súťažné hádzadlo určené pre začínajúceho modelára.

Model je možné postaviť v niekoľkých verziách. S lomeným krídlom do V alebo W, hádzací, vystreľovací, model je možné ťahať na šnúre aj osadiť miniatúrnym RC vybavením atď.atď..

Model je osadený na zemi pevne nastaviteľnými riadiacimi "klapkami". Vďaka týmto "klapkám" je možné model zoradiť (nastaviť) pre ideálny let v akomkoľvek počasí. Je nimi možné opraviť let aj na nie veľmi dobre postavenom modeli, ktorý staval začiatočník.

Stavebnica obsahuje aj už vybrúsené polotovary na výrobu krídla a uhlíkovú tenkostennú rúrku na trup.

dĺžka: 600 mm
rozpätie: 600 mm
hmotnosť: min. 35 g

Čo by ste mali vedieť pred kúpou modelu.

Stavebnice nie sú hračky.
Ich stavba a prevádzka vyžaduje sústredenie a disciplínu.
Stavebnice sú rozdelené do niekoľkých kategórií, podľa schopností modelárov.

 
Začínajúci modelár,
je modelár, ktorý ešte nemá vžité základné modelárske postupy a techniky. Netuší, čo je to napríklad ťažisko modelu, neorientuje sa v čítaní technických výkresov, nevie sa bez pomoci rozhodnúť, aké lepidlo či lak použiť v konkrétnej situácii.
Pre začínajúcich modelárov sú k dispozícii stavebnice, ktoré obsahujú podrobnejšie návody na stavbu modelu. Modely majú prevážne pevný poťah krídla a prípadne sa nemusia ani lakovať. Stavbou takýchto modelov postupne získate potrebnú prax pre ďalšie stavby a lietanie s nimi. Nelietajú najlepšie, ale odpustia veľa chýb vzniknutých pri stavbe a zoradení (nastavení) modelu.
Na získanie modelárskej praxe slúžia začínajúcim modelárom aj školné modely. To už sú zložitejšie modely, ktoré sú už špeciálne zamerané na získanie určitej skúsenosti a praxe. Napríklad poťahovanie krídla modelu. Návody potom nezahŕňajú všetky základné modelárske postupy a techniky. Sústredia sa len na nové použité techniky či technológie, ktoré sú v stavebnici použité.

Pokročilý modelár,
je modelár, ktorý už má praktické skúsenosti so stavbou modelov a lietaním s nimi.
Má už vžité modelárske techniky a technológie. Pri stavbe modelu vychádza z technického výkresu. Návod modelu sa sústreďuje len na stručný popis zostavenia modelu.
Tieto modely nie sú primárne určené pre začínajúcich modelárov. Začínajúci modelár môže tento model zostavovať napríklad pod dozorom vedúceho modelárskeho klubu alebo skúsenejšieho kamaráta.

Skúsený modelár,
je modelár, ktorý je schopný prispôsobiť si konštrukčne model zo stavebnice podľa svojich potrieb. Napríklad voľný model osadí elektromotorom a RC vybavením. Návod slúži len ako informačná pomôcka na zostavenie modelu.

 

Parametre
prevedenie KIT
rozpätie do 1m

Ponúkame 19055 položiek od 275 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií