Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

HG-P803 Nakladací žeriav 1,2 kg 2,4 GHz 1/12

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
189,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
S-IDEE
Kód:
6918254

HG-P803 Nakladací žeriav 1,2 kg 2,4 GHz 1/12     S-idee  18254

Táto konštrukcia žeriavu je vhodná pre modely RC HG-P801 a HG-P802 a dá sa ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládača - aj vo vzdialenosti približne 80 metrov!
Žeriavová nadstavba sa dá zdvíhať a spúšťať až do uhla 55 ° a môže sa otáčať až o 360 °. Má vynikajúcu kvalitu - je zaručená dlhá životnosť!

Technické detaily:
- 2,4 GHz
- mierka 1:12
- Zdvíhacia sila: 1,2 kg
- Dosah diaľkového ovládača: približne 80 metrov (nie je súčasťou)

Rozsah dodávky:
- 1 x s-idee® RC príslušenstvo
- 1 x skrutkovač
- 25 x skrutiek
- 1 x nemecká používateľská príručka s-idee®

Upozornenie od zákazníka na obmedzenia v inštalácii a obsluhe zariadenia:
S mojim modelom Oshkosha 1. generácie by som to nerozchodil. Mam prvú generáciu so 4 kanálovou pištoľovou súpravou. Tento žeriav funguje len s 8 kanálovou páčkovou súpravou Traspeed.
Mam doma aj Hummera a tam je páková 16 kanálová Traspeed súprava. Ani s nou to nejde. Skúšalo to už viacero zákazníkov. Treba na to súpravu z tej novšej generacie
Roman Dubek 

Doplňujúci komentár:
Keďže nepoužívam tie podivné čínske véééééľa kanálové RC súpravy, ktoré sú vzájomne nekompatibilné ešte aj od toho istého výrobcu, tak vždy vymieňam elektroniku v modeloch tohto typu za normálnu. Oshkosh stačí vypitvať od tej čínskej RC výbavy, dať doň nemecký Servonaut, alebo kombináciu českej elektroniky DSYS a Š-hobby, a s obyčajným vysielačom Carson Reflex stick to budem všetko pohodlne ovládať. Najnáročnejší samozrejme použijú vysielač Servonaut. Nevidím dôvod, prečo by sa nedala tá ruka rozpohybovať po výmene čínskej elektroniky. Len je to produkt určený pre pokročilých modelárov. 
K ilustračným fotkám produktu som pripojil aj otvorený otočný spodok ramena. Je vidieť ovládací multifunkčný modul, ktorý sa musí spárovať s vysielačom dodaným k RC modelu Oshkosh 8x8, pre ktorý je žeriav určený. V návode je na poslednej straje kompletná schéme zapojenia, vďaka ktorej pokročilejší modelár ľahko prerobí potenciálne nekompatibilné ovládanie ramena. Stačí jednotlivé káble vedúce od spoločného konektora k motorom pripojiť k niektorému z kombinovaných RC spínačov/regulátorov Servonaut, Š-hobby, alebo DSYS. Potom sa dá rameno ovládať ľubovoľným vysielačom.
Jozef Anďal

Parametre
mierka 1/12

Ponúkame 19134 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií