Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Himoto RC Megap Monster Truck modrý 1/5 RTR

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
722,10 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Himoto
Kód:
5606505

HIMOTO 1:5 MEGAP Monster truck 2,4GHz LCD 26ccm benzín  
 
Model obrieho Monster Trucku s náhoom na všetky štyri kolesá pohánaný benzínovým motorom obsahu 26ccm s ťahovým štartérom. Vďaka tomuto pohonu je prevádzka úplne bezproblémová a nenáročná. Stačí natankovať 700ml nádrž benzínom Natural 95 s  prímesou oleja, zatiahnuť za šnúru štartéra a užívať si desiatky minút strhujúcu jazdu.
 
Prevedenie podvozka je podobné menším modelom,  ale konštrukcia a použité materiály zabezpečujú, aby 17 kg model odolal aj najnáročnějších podmienkach. Motor poháňa cez odstredivú spojku pomocou rozvodovky a oceľového stáleho prevodu všetky kolesá, čo je v tejto kategórii ojedinelé. Základom podvozka je šasi zo 4mm duralu 6061T6, ktoré zaručuje dostatočnú pevnosť. Tomu napomáha aj predná vzpera. Predná aj zadná náprava je vybavená planétovými diferenciálmi s oceľovými ozubenými kolesami. Kolesá sú nezávislo zavesené na spodných lichobežníkových a na horných trojuholníkových ramenách. Tie sú rovnako ako závesy kolies, domčeky diferenciálov, nárazníky apod. vyrobené z veľmi pevného plastu plneného sklenými vláknami. Všetky spojovacie tyče (svorníky ramien apod.) sú oceľové  priemeru 7mm vybavené pravo-ľavým závitom a šestihranom, čo umožňuje pohodlné a presné nastavenie geometrie podvozka. O pruženie sa starajú celokovové olejové tlmiče s vinutými pružinami. Predpätie pružiny je jednoducho nastaviteľné pomocou matice s jemným závitom. Modro eloxované držiaky tlmičov (parohy) sú vyrobené z 8mm duralu. Ráfiky kolies sú vybavené skrutkovaným lemom, ktorý zaisťuje pneumatiku bez nutnosti lepenia. Nízkoprofilové pneumatiky majú osvedčený  buginový dezén a majú priemer 178 mm. Na bezpečné brzdenie je použitá dvojitá kotúčová brzda.
O pohon sa stará benzínový motor obsahu 26ccm vybavený ťahovým štartérom, odstredivou spojkou, membránovým karburátorom „á la“ Walbro a tlačidlom pre zhášanie motora. Pre jednoduššie štartovanie je karburátor vybavený sytičom a ručnou pumpičkou pre nasatie paliva z nádrže. Tá má objem 700ccm. O prísun čerstvého vzduchu do motora sa stará veľkoobjemový vzduchový filter s dvojitou vložkou.
 
K ovládaniu je použitá moderná digitálna RC súprava pracujúca v pásme 2,4Ghz  vybavená LCD displejom, ktorá ponúka veľké množstvo nastavovacích prvkov ako veľkosti výchyliek, exponenciálne výchyľky, rýchlosť serv a nechýba ani ABS.
 
Set obsahuje kompletne zostavený model s namontovaným motorom a osadený RC súpravou 2,4Ghz.

 

 

 

Parametre
mierka zmenšenia 1/5
prevedenie RTR

Ponúkame 19253 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií