Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Hobbyzone Carbon Cub 2 1300mm SAFE RTF, Spektrum DXS

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
369,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Hobbyzone
Kód:
5432000
EAN:
605482690307

Hobbyzone Carbon Cub 2 1300mm SAFE RTF, Spektrum DXS   Hobbyzone HBZ32000

RC model lietadla Carbon Cub S2 v novom prevedení s funkciou SAFE a letovými módmi, vysielačom Spektrum DXS DSMX a telemetriou, prijímačom Spektrum Serial Micro SRXL2 DSMX, riadiacou jednotkou pre GPS (SPMA3173 voliteľný GPS modul), LiPol batériou Spektrum Smart LiPo 3S 2200mAh a nabíjačkou Smart S120.

Predlohou modelu bolo lietadlo Cub Crafters, ktorý je v modernom modelárskom prevedení vybavený exkluzívnou a inovatívnou technológiou SAFE s možnosťou inštalácie voliteľného modulu GPS. Ak zvolíte voliteľný modul GPS, budete mať prístup k pokročilým funkciám, ako automatické pristátie Autoland, krúženie Holding Pattern a virtuálne plot Virtual Fence, ktoré uľahčujú prakticky každému začínajúcemu pilotovi úspešný prvý let. Ale sú tu aj ďalšie možnosti modelu, prídavné turbulátory na krídla, veľké Tundra pneumatiky a voliteľné klapky a plaváky. Vďaka tomu je model veľmi univerzálnym a to aj pre pokročilé lietanie a ďalšie rozvíjanie pilotných zručností.

Obsah balenia
V balení je RC model lietadla Hobbyzone Carbon Cub 2, RC vysielač Spektrum DxS v móde 2 (plyn na ľavej ruke), nainštalovaný prijímač Spektrum Serial Micro SRXL2 DSMX, riadiaca jednotka, striedavý regulátor 30A, striedavý motor Parkzone 480 BL Outrunner 960Kv, servá 4 ks , Li-Pol batéria Spektrum Smart LiPo 11.1V 2200mAh 30C IC3, Spektrum Smart nabíjač S120 20W USB, 4xAA batérie do vysielača a návod na použitie v slovenčine, angličtine, nemčine, francúzštine a taliančine.

Odporúčame kúpiť
Všetko potrebné je obsahom balenia. Je vhodné dokúpiť náhradnú pohonnú LiPol batériu 2200mAh 3S 11.1V, modul GPS pre možnosť funkcií SAFE Plus. Výhodou je použitie výkonnejšej nabíjačky, napr. Spektrum Smart nabíjačka S2100 2x100W AC.

Upozornenie: Pre softvérovú zmenu módu ovládačov vysielača (napr. na M1 plyn na pravú ruku) je potrebné dokúpiť redukciu do programovacieho kábla SPMA3065, ktorá bude k dispozícii začiatkom septembra (tj. akonáhle bude naskladnený samostaný vysielač Spektrum DxS).

Carbon Cub S2 je vybavený exkluzívnou technológiou SAFE® (Sensor Assisted Flight Envelope), preto možno využiť výhody ochrany letovej obálky. Systém SAFE zaistí limitné hodnoty náklonu a stúpania alebo klesania. Model nemožno priviesť do extrémnych letových polôh a po vrátení riadiacich pák do neutrálu sa model zrovná do horizontálneho letu. A môžete sa okamžite vrátiť k ustálenému letu pomocou Panic Recovery (tlačidlo Panika) pri strate orientácie alebo z nezvyklé letovej polohy. Veľké kolesá umožňujú vzlietnuť a pristáť na rôznych povrchoch, vrátane trávy, ciest, chodníkov s nečistotami či dlažby, alebo môžete nainštalovať voliteľné plaváky, aby bolo možné vzlietnuť z vody - čo zvyšuje univerzálnosť a možnosti modelu.

Plnohodnotná telemetria k dispozícii
Carbon Cub S 2 je vybavený striedavým 30A regulátorom s telemetriou, ktorý poskytuje vysielaču DXS, ktorý je súčasťou verzie RTF, dáta o napätí pohonnej batérie. V prípade použitia kompatibilného vysielača Spektrum G2, budete mať k dispozícii celý rad telemetrických dát, súvisiacich s výkonom systémov v reálnom čase, vrátane otáčok motora, prúdu, napätia batérie a ďalších prostredníctvom menu Spektrum™ AirWare™. Pridanie exkluzívnych súčastí Spektrum Smart LiPol batérie a SMART nabíjačky, uľahčuje správne a bezpečné nabíjanie

SMART telemetria
Môžete využívať všetky výhody technológie Smart™, použite k modelu batériu Smart a dáta telemetrie, ako je prúd, napätie, teplota a otáčky, sa budú odosielať priamo do vášho vysielača v reálnom čase. V sete obsiahnutý vysielač DXS indikuje iba napätie pohonnej batérie.

Integrovaný barometer
Prijímač Spektrum™ AR637T je vybavený integrovaným barometrom (vstavaný tlakový senzor), ktorý poskytuje kompatibilným vysielačom Spektrum telemetrické dáta o nadmorskej výške a vario, bez nutnosti zakúpenia ďalších senzorov

RTF - pripravený k letu
V balení nájdete všetky súčasti, ktoré budete potrebovať pri príprave pred letom aj pre samotnému lietanie. Ready-To-Fly (RTF) obsahuje diely modelu s kompletne nainštalovanou elektronikou, vysielač vrátane batérií AA, pohonnú LiPol batériu SMART aj nabíjačku SMART.

Batérie a nabíjač Spektrum Smart
Verzia RTF obsahuje batériu Spektrum 3S 2200mAh Smart Li-Pol a nabíjačku S120 USB-C Smart, ktorú možno použiť s rôznymi zdrojmi USB. Jednoducho pripojte batériu k nabíjačke a exkluzívne inteligentné technológie SMART začnú nabíjať s optimálnymi parametrami, aby sa batéria automaticky bezpečne nabila.

Odolná konštrukcia
Model je vyrobený z pevnej a veľmi odolnej hmoty Z-Foam. Model vyniká pokojným letom vďaka krídlu s polosymetrickým profilom, je let preto primerane pomalý a veľmi stabilný. Široký 3-kolesový podvozok má zadné koleso riaditeľné, takže vzlet i pristátie sú veľmi jednoduché.

Ľahký prístup k batérii
Carbon Cub S 2 je dodávaný s nainštalovanou kompletnou elektronikou a pohonom,

Rozmerné kolesá Tundra
Veľké balónové kolesá modelu Carbon Cub S2 dokážu bezpečne absorbovať nerovný a neupravený povrch vzletovej plochy, ktorý by väčšina modelov tejto veľkosti nemohla zvládnuť

Voliteľné vztlakové klapky
Funkčné klapky sú voliteľnou možnosťou pre pôsobivý vzlet a pristátie na krátkej dráhe. Táto funkcia vyžaduje 7-kanálový vysielač Spektrum, serva a predlžovacie káble. (Predáva sa samostatne).

Voliteľné plaváky
Plaváky sú voliteľnou možnosťou pre prestavbu na hydroplán a lietanie na vodnej hladine. Inštalácia trvá len niekoľko minút a všetko potrebné príslušenstvo je súčasťou plavákovej sady. (HBZ7390 - Predáva sa samostatne)

Letové funkcie, ktoré pomôžu začiatočníkom pri prvom lete.
Panic Recovery - Obnovenie letu Panika
Ak niekedy stratíte nad lietadlom kontrolu v pokročilejších letových režimoch, jednoducho prepnite do režimu pre začiatočníkov a uvoľnite ovládacie páky. Technológia SAFE® Plus automaticky vráti lietadlo do rovného letu.

Mód Začiatočník
Začiatočník, má obmedzený náklon výškovkou a krídelkami, pri pustení pák do neutrálu sa model ustáli vo vodorovnej polohe, otáčky motora sú regulované podľa stúpania alebo klesania a je tu aj asistencia pri štarte a pristátí.

Mód Pokročilý
Režim Pokročilý, má povolený väčší náklon modelu ale nedôjde k prevráteniu na chrbát ani k pádu. Letovej polohy majú obmedzenia cca na 60 ° náklonu. Je tu už veľká voľnosť konania a vykonávajú sa minimálne korekcie letu. Pri lete nad 15m nie je funkčná automatické vyrovnanie modelu do horizontálnej polohy po pustení pák.

Mód Expert
V letovom režime Expert je konanie úplne voľné bez korekcie a bez obmedzení letových polôh. Môžete dokonca lietať na chrbte a vykonávať akrobatické manévre.

Vysielač Spektrum DXS
7-kanálový RC vysielač Spektrum DXS podporuje technológiu Spektrum™ Smart pre telemetriu batérií regulátorov Smart a Smart LiPol batérií. Vďaka možnosti programovania pomocou počítača alebo mobilných zariadení si do vysielača jednoducho nahráte hotové nastavenia. Bez kábla pomocou programovania vysielačom si ľahko nastavíte reverz kanálov a zmenu módu. Vysielač má plný dosah, odolnosť proti rušeniu DSMX®, pokročilú telemetriu a osvedčenú ergonómiu vysielača. Registrácia a aktualizácie vysielače sú možné prostredníctvom PC s voliteľným programovacím káblom USB (k dispozícii samostatne). Vysielač je nakonfigurovaný tak, aby poskytoval výhody technológie SAFE® s kompatibilnými prijímačmi vybavenými funkciou SAFE

Telemetria napätia batérie
Vysielač má na prednej strane skrine pod indikátorom napätia batérie vysielača 4 diódy, ktoré vás budú aktuálne informovať o stave letovej batérie. Štyri zelené LED diódy svietia, keď je letová batéria plne nabitá, 3 indikujú napätie medzi polovicou a úplným nabitím, 2 napoly nabitú batériu a jedna LED, ak je batéria takmer vybitá.

Keď si dokúpite voliteľný modul GPS, získate funkciu SAFE Plus!
Autoland, asistovanej pristátie
Po aktivácii a stlačení tlačidla sa funkcia asistovaného pristátie Autoland aktivuje a Carbon Cub S + samostatne pristane na miesto inicializácie pri štarte. Môžete kedykoľvek prerušiť automatické pristátie jednoduchým stlačením tlačidla aby ste sa vyhli prekážkam alebo prispôsobili smer. Alebo ak nič nehrozí, necháte systém pracovať, aby doviedol model k bezpečnému pristátiu. Akonáhle získate väčšiu istotu, môžete prevziať viac kontroly a nakoniec sa naučiť pristátie bez asistencie.

Holding Pattern - krúženie nad miestom vzletu
Táto šikovná exkluzívna funkcia SAFE Plus umožňuje v podstate "pauzu" v lete tak, že po aktivácii a rýchlom stlačení tlačidla sa lietadlo automaticky vráti do polohy nad počiatočným bodom GPS a krúži, kým sa príkaz nezruší. Je to skvelý spôsob, ako bezpečne odovzdať riadenie kamarátovi alebo získať späť vizuálny kontakt, ak nemáte kontrolu a nepoznáte polohu modelu.

Virtual Fence - Virtuálny plot
Je veľmi ľahké nechať model odletieť príliš ďaleko, ale s Virtual Fence si už nemusíte robiť starosti, pretože vytvára neviditeľnú hranicu, ktorú model neprekročí. Keď dosiahne tejto hranice, automaticky sa otočí a poletí späť, potom prikyvne krídlami pre informáciu, že je kontrola riadenia znovu obnovená.

Panic Recovery - Obnovenie letu Panika
Ak niekedy stratíte nad lietadlom kontrolu v pokročilejších letových režimoch, jednoducho prepnite do režimu pre začiatočníkov a uvoľnite ovládacie páky. Technológia SAFE® Plus automaticky vráti lietadlo do rovného letu.

Parametre
prevedenie RTF
rozpätie 1 - 2m

Ponúkame 19787 položiek od 295 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií