Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Hobbyzone RC AeroScout 1,1m biely SAFE RTF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
257,70 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Hobbyzone
Kód:
5403800
EAN:
605482727515

Hobbyzone RC AeroScout 1,1m SAFE RTF Spektrum DXS              Hobbyzone HBZ38000

Chcete začať lietať s diaľkovo riadenými modelmi lietadiel alebo hľadáte ideálny model na výučbu lietania? RC model lietadla AeroScout S je presne pre Vás. 

Vrtuľa schovaná za krídlom zaisťuje perfektnú ochranu nielen samotnej vrtule, ale aj motora. Model AeroScout S je vyrobený z veľmi odolnej hmoty EPO, ktorá je naviac vystužená konštrukčnými prvkami, preto veľmi dobre odoláva aj nešetrným pristátiam začiatočníkov. Veľké kolesá s riaditeľnou prednou nohou uľahčujú štart a pristátia na rôznych povrchoch, vrátane trávy vo veľkých parkoch, na ihrisku alebo na lúke.

Verzia Ready-To-Fly (RTF) obsahuje všetko potrebné na prevádzku. Riadenie je zaistené RC vysielačom Spektrum DXe, napájanie Smart akumulátorom a nabíjanie automatickou rýchlonabíjačkou Spektrum. To znamená, že už nepotrebujete nič dokupovať ale iba lietať! A čo až sa naučíte lietať? Zábava nekončí, model vie viac, ako by ste mysleli. Výkonný striedavý motor bohato stačí na to, aby ste s modelom začali skúšať vaše prvé akrobatické kúsky vrátane premetov, výkrutov, ale aj letu na chrbte. Ľahká konštrukcia a malé plošné zaťaženie krídla naviac zaručujú veľký rozsah letových rýchlostí a neuveriteľnú ovládateľnosť, ktorú ocenia aj skúsení piloti.

Technológia SAFE Select ™ pre začiatočníkov
AeroScout S má integrovanú inteligentnú technológiu SAFE ™ (Sensor Assisted Flight Envelope), ktorá maximálne zvyšuje bezpečnosť letu a zabezpečuje pokojný let. Zároveň ale zachováva plnú riaditeľnosť modelu, takže pilot má pocit maximálneho bezpečia. Najnovšia technológia pre bezpečnú výučbu lietania zaisťuje nielen pokojný stabilný let (AS3X), ale má aj funkciu pre uvedenie modelu do vodorovného letu tlačidlom. Ak sa začiatočník dostane do nestabilnej polohy, stačí stlačiť tlačidlo a model sám prejde do vodorovnej polohy. Po pustení tlačidla dôjde ihneď k obnoveniu manuálneho riadenia.

Je možné zvoliť jeden z troch letových režimov:
Začiatočník má obmedzený náklon výškovkou a krídelkami - hore, dole a vpravo, vľavo a pri pustení pák do neutrálu sa model zrovná vo vodorovnej polohy, túto funkciu možno využiť aj pri štarte a pristátí. Štart je jednoduchý, stačí dať plný plyn a nechať model vzlietnuť z vhodného povrchu. Pri pristátí stačí model zrovnať do správneho smeru a potom stiahnuť plyn. V tomto letovom režime je nastavený mix krídielok na smerovku a výškovku a plynu a výškovky. SAFE nedovolí prekročenie uhla náklonu v zákrute a pri stúpaní (cca 30°) a klesaní, pričom táto funkcia proporcionálne zasahuje do riadenia.
Pokročilý má už povolený väčší náklon pri riadení, je daná väčšia voľnosť pri riadení modelu a preto možno vykonávať rýchlejšie zákruty o menším polomerom. Model pri pustení pák do neutrálu už nesrovná do vodorovnej polohy. V tomto letovom režime je nastavený mix smerovky na krídelká. Do uhla naklonenia modelu cca 50° je riadenie prirodzené a nie je ovplyvnené funkciou SAFE. Po prekročení povoleného uhla náklonu ale dôjde k okamžitému zásahu SAFE, ktorý nedovolí väčšie prekročenie náklonu a zabráni ďalšiemu stúpaniu. Ide o pokročilú výučbu pilotáže, kedy do určitého uhla náklonu je prirodzené riadenie neobmedzené ale model nemožno otočiť na chrbát. V prípade núdze je možné prepínačom letových režimov do polohy 0 model úplne stabilizovať do vodorovného letu.
Expert je bez obmedzení letových polôh a je možné vykonávať akrobaciu. Nie je tu už žiadny mix ani funkcia SAFE a riadenia je úplne voľné.

Vo verzii RTF je v balení Smart Li-Pol akumulátor Spektrum 11,1 V 2200 mAh a Smart nabíjačka Spektrum S120. Jednoducho pripojíte akumulátor ku nabíjačke a exkluzívna technológia Smart nastaví automaticky optimálne hodnoty nabíjania pre bezpečné nabitie pohonného akumulátora. Nabíjačku je možné napájať zdrojom 5 V / 2 A. Pre skrátenie nabíjacieho času doporučujeme používať novjšie USB zdroje podporujúce štandard QC 2.0 alebo QC 3.0.

Súčasťou balenia je vysielač Spektrum DXS DSMX. Vysielač dodávaný s modelom je upravený pre potreby modelu, tj. oproti samostatne predávanému vysielaču nie je osadený všetkými prepínačmi a vysielač nie je možné prevádzkovať ako učiteľský vysielač v bezdrôtovom systéme učiteľ-žiak (ak nie je uvedené v návode inak)!
Vysielač je pomocou aplikácie Spektrum Programmer plne programovateľný, tj je možné zmeniť mód, nastaviť reverzy, subtrimy, koncové body, exponeciály, funkcie pre RC modely vrtuľníkov a ďalšie.... Na zmenu módu vysielača (vysielač je možné prenastaviť na mód 1 až 4) je potrebný kábel SPMA3065 (dodávaný zvlášť). 

Vlastnosti RC modelu lietadla pre začiatočníkov Hobbyzone AeroScout S:

  • 100% kompletný set, vrátane vysielača, akumulátora a nabíjačky - na sprevádzkovanie potrebujete iba USB napájací zdroj na napájanie priloženej nabíjačky.
  • Technológia SAFE s 3 letovými režimami a funkciou Panika uľahčuje výuku lietania
  • Súčasťou balenia je vysielač Spektrum DXS DSMX v móde 2 (plyn na ľavej ruke). Vysielač môžete použiť aj na riadenie iných modelov od Horizon Hobby
  • Súčasťou je Smart Li-Pol akumulátor Spektrum 11,1 V 2200 mAh
  • Súčasťou je Smart rýchlonabíjačka S120 pre jednoduché a bezpečné nabíjanie
  • Výkonný striedavý motor pre vynikajúci výkon
  • Tlačná vrtuľa pre vyššiu bezpečnosť a lepšiu ochranu pohonnej jednotky
  • Veľké kolesá a riaditaľné predné koleso pre ľahké vzlety a pristátia aj v tráve
  • Model je schopný zalietať aj základnú akrobaciu, ako premet, výkrut, let na chrbte a podobne
  • Ľahká, ale extrémne odolná konštrukcia EPO


 

Parametre
prevedenie RTF
rozpätie 1 - 2m

Ponúkame 19787 položiek od 295 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií