Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Hobbyzone RC Mini AeroScout 800mm RTF

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
129,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Hobbyzone
Kód:
5405700
EAN:
605482689202

Hobbyzone RC Mini AeroScout 800mm RTF     Hobbyzone HBZ5700

Hľadáte RC model lietadla pre začiatočníkov za rozumnú cenu? RC model Mini AeroScout s rozpätím krídiel 77cm bude určite vhodnou voľbou. Odolný materiál EPP minimalizuje riziko poškodenia modelu pri vašich prvých pokusoch. Ovládaná je smerovka, výškovka a motor - tento spôsob riadenia je ideálny práve pre začiatočníkov. Všetko potrebné k prevádzke je obsahom balenia vrátane pohonného akumulátora a USB nabíjačky na pohonný akumulátor.

Obsah balenia:
Prakticky zostavený RC model lietadla pre začiatočníkov Hobbyzone Mini AeroScout, RC vysielač MLP4 2.4 GHz v móde 2, pohonný Li-Pol akumulátor 3,7V 800mAh, USB nabíjačka pre pohonný akumulátor, 4 AA batérie do vysielača a návod na použitie v angličtine, nemčine, fracúzštine, taliančine a češtine.
Všetko čo potrebujete  je obsiahnuté v balení!

Za dobrú cenu získate RC model cvičného lietadla, s ktorým môžete lietať aj na menších priestoroch lúk a parkov. Mini AeroScout je ľahký model, preto je potrebné ho prevádzkovať v bezvetrí a na priestranstve, ktoré je bez prekážok (bez budov). Ak ste začiatočník, vyberte si pre prvé pokusy rovnú lúku. Tlačné usporiadanie motora tvorí do veľkej miery zaistenú ochranu vrtule, čo z neho robí veľmi odolné lietadlo. Krídlo sa jednoducho priskrutkuje jednou skrutkou, na montáž nepotrebujete žiadne lepidlo. Modelú stačí nabiť batériu a môžete ísť lietať.

Charakteristické vlastnosti modelu:

 • Ide o zmenšenú verziu RC modelu Hobbyzone AeroScout.
 • Rýchla a jednoduchá montáž - nepotrebujete žiadne náradie, pripravený na let v priebehu niekoľkých minút.
 • Balenie obsahuje všetko potrebné, model je prakticky zostavený, stačí upevniť krídlo na trup
 • Proporcionálne riadené funkcie: smerovka, výškovka a motor
 • Lietať sa dá za bezvetria na futbalových ihriskách, vo veľkých parkoch, na lúke pod.
 • Vysielač v móde 2 v pásme 2,4 GHz, pre spoľahlivé ovládanie bez rušenia
 • Výkonný jednosmerný elektromotor pre dlhú dobu letu
 • Dobíjacia LiPol batéria Spektrum LiPo 3,7V 800mAh s USB nabíjačkou v balení
 • Ľahká a veľmi odolná konštrukcia EPP
 • Tlačná vrtuľa pre lepšiu bezpečnosť a ochranu vrtule a motora
 • Štartujte na hladkom povrchu na podvozku s riaditeľným ostruhovým kolieskom
 • Keď lietate na lúke, môžete štartovať hodom z ruky a pristávať bez podvouku na brucho
 • Model je schopný vykonávať jednoduché akrobatické obraty
Upozornenie: Vysielač ani riadiaca jednotka modelu Mini AeroScout nie sú kompatibilné s moduláciami Spektrum DSM, DSM2 alebo DSMX!

Tlačné usporiadanie pre maximálnu odolnosť proti poškodeniu
RC model letada pre začiatočníkov Mini AeroScout má osvedčenú koncepciu pohonnej jednotky, ktorá sa používa pri modeloch pre začínajúcich pilotov, Ak je vrtuľa v špici, dochádza pri neopatrnom pristátí k poškodeniu vrtule alebo aj pohonnej jednotky. V tlačnom usporiadaní je ale vrtuľa až za krídlom nad trupom, nárazom obvykle nedôjde k poškodeniu pohonnej jednotky.

Odolná konštrukcia z penového materiálu EPP
Vďaka použitému materiálu EPP a kompaktnej veľkosti s nízkou hmotnosťou, je RC model lietadla Mini AeroScout veľmi odolný voči poškodeniu. V prípade, že dôjde k havárii a poškodeniu na akýchkoľvek súčastiach modeli, väčšinou sa dajú ľahko opraviť zlepením sekundovým alebo epoxidovým lepidlom. Pokiaľ dôjde k takému poškodeniu že ich nemožno opraviť, sú k dispozícii náhradné diely.

Jednoduchá montáž
Mini AeroScout je dodávaný z výroby s už nainštalovaným pohonom a elektronikou. Stačí iba k trupu pripevniť krídlo jednou skrutkou a model je pripravený na let. Pre zostavenie nie je potrebné lepidlo alebo špeciálne náradie.

Voliteľný podvozok pre pristávanie na pevných povrchoch
Model môžete štartovať hodom z ruky a pristávať do trávy. Voliteľne môžete s modelom vzlietať tak ako so skutočným lietadlom z pevných povrchov, stačí iba do trupu nasadiť hlavný podvozok. Vďaka riaditeľnému ostruhovému koliesku môžete s modelom jazdiť po dráhe.

Parametre
odporúčaný vek od 10 rokov
prevedenie RTF
rozpätie do 1000

Ponúkame 19787 položiek od 295 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií