Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

HPI RC Trophy Truggy 4,6 ccm červený 1/8 RTR

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
504,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
HPI racing
Kód:
5610170,50
EAN:
4944258009223

HPI RC Trophy Truggy 4,6 ccm červený 1/8 RTR    HPI HPI107014

Model Truggy s 4,6 ccm spaľovacím motorom v RTR verzii s vysielačom 2,4GHz a nalakovanou karosériou.

mierka: 1/8
Dĺžka [mm]     480
Šírka [mm]      305
Rázvor [mm]   260

HPI Trophy Truggy je dobrou voľbou pre tých čo hľadajú model pre rekreačné jazdenie, alebo prvý model pre vstup do sveta pretekárskych tratí.

Prednosťami tohto modelu je nenáročnosť na prevádzku aj údržbu. Konštrukcia podvozku vychádza z osvedčených a preverených štandardov, ako je nezávislé zavesenie kolies, planétové diferenciály, pohon 4WD a pod. Aj keď sa jedná o model pre začínajúcich automodelárov, prekvapí výbornými jazdnými vlastnosťami, stabilitou a ovládateľnosťou.

Základom podvozku je šasi zo 4mm silnej duralovej zliatiny. Z rovnakého materiálu sú vyrobené aj držiaky (parohy) tlmičov, čo zaisťuje dokonalú tuhosť ich zavesenia. Držiaky majú veľké množstvo upevňovacích bodov pre tlmiče a horné ramená čím je umožnené presné doladenie geometrie podvozku.

Nechýba ani možnosť nastavenia zbiehavosti a príklonu predných kolies. Možnosť nastavenia zbiehavosti zadných kolies je riešená výmennými priečnymi držiakmi ramien. Ramená, závesy, domčeky diferenciálov a ďalšie plastové diely sú vyrobené z pevných sklenými vláknami plnených plastov. Tehlice predných kolies sú hliníkové. Rozmerný RC box umožňuje pohodlné umiestnenie prijímača aj akumulátora. Tlmiče sú celokovové, plnené olejom. Zadná náprava je doplnená o stabilizátor.

Sada obsahuje kompletne zostavený podvozok s namontovaným motorom a vybavený RC súpravou vrátane akumulátorov pre napájanie vysielača a prijímača.

Pre sprevádzkovanie budete potrebovať základnú Nitro sadu štartovaciu sadu (HPI110605) a Nitro palivo (20 - 25%).

Parametre
mierka zmenšenia 1/8
prevedenie RTR

Ponúkame 19249 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií