Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Literatúra, katalógy, DVD Italienfeldzug. German Tanks and Vehicles 1943-1945 Vol.1 (English)

Italienfeldzug. German Tanks and Vehicles 1943-1945 Vol.1 (English)

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
34,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3216261
EAN:
8432074062615

Italienfeldzug. German Tanks and Vehicles 1943-1945 Vol.1 (English)  AMIG6261

Publikácia v tvrdej väzbe, 250 strán, viac než 400 veľkých fotografií, 23 máp, 11 farebných profilov, a tiež mnoho ukážok markingov vozidiel a reprodukcií originálnych dokumentov.

Vo svojom predhovore k tejto práci Steve Zaloga zdôrazňuje, že hoci pôsobenie nemeckých jednotiek na ruskom fronte, v severnej Afrike a Normandii je známe milovníkom vojenských dejín, znalosť operácií na talianskom fronte je omnoho menšia. Táto nová kniha pomôže objasniť túto tému podrobnou fotografickou štúdiou nemeckých pozemných operácií v Taliansku, ktorá začína bitkami na Sicílii v júli 1943.

Daniele Guglielmi a Mario Pieri, autori knihy „Panzer DNA“, ktorú vydalo AMMO Mig Jiménez, predstavujú sériu ITALIENFELDZUG: vyčerpávajúcu štúdiu pozemných operácií a najdôležitejších vozidiel, ktoré v rámci talianskej kampane používala nemecká armáda. Autori využívajú širokú škálu zdrojov vrátane fotografií z oficiálnych archívov Nemecka a spojeneckých krajín. Podrobné informácie na základe rozsiahleho výskumu autorov o predmete dopĺňajú každú fotografiu .

Táto kniha ponúka nový pohľad na túto tému tak pre vojenských modelárov, ako aj pre historikov zaujímajúcich sa o nemecké ozbrojené sily v čase druhej svetovej vojny a kampane v Taliansku. Je to obzvlášť cenné pre výskumníkov zaujímajúcich sa o prevádzku obrnených vozidiel počas druhej svetovej vojny.

Tento prvý zväzok zbierky ITALIENFELDZUG poskytuje hĺbkové analýzy tankov Tiger, stíhačov tankov Elefant a Hetzer, samohybných diel Wespe a demolačných vozidiel s diaľkovým ovládaním.

Ponúkame 19122 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií