Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Kontajner Maersk 40" pre náves Tamiya 1/14

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
185,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6456516
EAN:
4950344565160

Kontajner Maersk 40" pre náves 1/14    Tamiya 56521

Stavebnica kontajnera pre náves k ťahaču na diaľkové ovládanie.

Stavebnice japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu modelu Tamiya aj úplný začiatočník.

mierka: 1/14
dĺžka: 917mm
šírka: 188mm
výška: 185 mm

Vysvetlenie skratiek: KIT - nezostavený model dodávaný vo forme stavebnice.

POZOR! Model nie je určený na vozenie detí, ani dospelých osôb, ani živých zvierat! Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Náš test stavebnice: Tak ako všetky stavebnice značky Tamiya, aj táto len potvrdzuje dobrú povesť tohto japonského výrobcu. Po vybalení z krabice ostanú na stole hlavne kovové diely, niekoľko rámčekov s plastovými dielmi, niekoľko sáčkov s prehľadne potriedenými skrutkami a ostatnými drobnosťami. Stavebný návod je totálne prehľadný, každá skrutka je zreteľne zobrazená v životnej veľkosti, každý jeden krok je veľmi prehľadne zobrazený. Stavba sa dá zvládnuť za jedno popoludnie, ak sa nerozhodnete pre nejakú špeciálnu farebnú úpravu odlišnú od stavebnicovej predlohy. Konštrukcia kontajnera je tvorená kovovým rámom spojenými rohovými spojkami. Do rámu sa montujú plastové steny, strecha a podlaha. Dvere sú otváracie, na spodku podlahy sú kovové zámkové bloky pre upevnenie kontajnera na návese. Spoje sú skrutkované a preto nie je problém model znovu rozobrať pri nejakej oprave, alebo prestavbe. V stavebnici sú vinilové samolepky, ktoré dokonalo kopírujú členitý povrch stien.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Návod na použitie - pdf súbor  

Parametre
mierka zmenšenia 1/14
prevedenie KIT

Ponúkame 19231 položiek od 283 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií