Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Modelová železnica Koľajiská - hotové polotovary Krajina pre koľajisko - rozširovací modul pre točňu

Krajina pre koľajisko - rozširovací modul pre točňu

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
365,30 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
NOCH
Kód:
8580120

Základ pre koľajisko, rozširovací modul pre točňu - Polotovar koľajiska   Noch 80120

Mierka: HO, TT

Rozmery: 100 x 140 cm, výška terénu 26 cm, hmotnosť holého terénu približne 6 kg

Dodávka obsahuje: Polotovar krajiny, výztuhy nosnej konštrukcie, podlahy tunelov, mosty, schémy koľají, videonávod.

Dokúpiť treba: Koľaje, domčeky, stromy, ostatné dekoračné prvky. Ilustračné foto zobrazuje príklad možného vzhľadu po dokončení. 

Polotovar modelovej krajinky pre vláčiky v mierke HO (alternatívne aj TT) od nemeckého výrobcu Noch, je priam ideálnym začiatkom pre tvorbu vášho domáceho koľajiska.

Rozširovanie základného modulu je možné dokupovaním ďalších modulov Noch. Každé koľajisko Noch má v teréne vytvorené priechody na vedľajší modul. Možnosti rozširovania nie sú ničím obmedzené.

Pri tvorbe domáceho koľajiska je najťažšou prácou vytvorenie nosnej konštrukcie a samotného terénu. Polotovar krajinky Noch vám ušetrí množstvo práce. Na pevnom drevenom ráme je upevnený prefabrikovaný terén vytvorený vo forme škrupiny z 3 mm hrubého plastu. Celý viditeľný povrch je už nafarbený a zatrávnený tak, že stačí len doplniť detaily krajinky podľa vlastného výberu. Tá najťažšia práca je už urobená.

Naša služba pre vás: Na základe vašej objednávky vám položíme koľaje a podľa vášho zadania spojazdníme analógové, alebo digitálne ovládanie výhybiek a lokomotív.

Možné je aj dodanie úplne dotvoreného koľajiska "na kľúč". Príklad našej práce nájdete napríklad na našom firemnom profile na Facebooku.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka zmenšenia HO/TT

Ponúkame 19250 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií