Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Lampa moderná 5 +1 ks HO LED biela

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
47,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Viessmann
Kód:
8860906
EAN:
4026602609065

Lampa moderná 5+1 ks HO LED biela Viessmann 60906

mierka: HO

výška: 100 mm

Realistická modelová svietiaca lampa vhodná pre modelovú železnicu alebo do akejkoľvek diorámy. Detailne prepracovaná konštrukcia pozostáva z nafarbeného mosadzného stĺpika a plastového tienidla. Táto lampa nádherne osvetlí a oživí vašu krajinku, čím ju ešte viac priblíži realite. Vďaka patentovanému systému montáže je namontovanie veľmi rýchle a jednoduché. 

Napájanie: 14 - 16 V AC ~ / DC =

Upozornenie: Nebezpečenstvo poranenia! Z dôvodu podrobnej reprodukcie originálu môže mať tento produkt hrany, okraje a rozbitné časti. Pre montáž sú potrebné nástroje. Elektrické nebezpečenstvo! Nikdy nezapájajte pripájacie vodiče priamo do elektrickej zásuvky 220V! Pravidelne kontrolujte transformátor či nie je poškodený. V prípade akéhokoľvek poškodenia, nepoužívajte taký transformátor! Keď osvetlenie nepoužívate, skontrolujte či je napájanie vypnuté. Najprv pripojte zariadenie k transformátoru a až potom ho zapojte do elektrickej siete!
Pre napájanie používajte iba špeciálne modelové vlakové transformátory VDE / EN, alebo špeciálne stabilizované zdroje a transformátory Viessmann!
Zabráňte skratu vodičov, aby sa predišlo riziku ich zhorenia.


Vyhotovil: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka zmenšenia HO 1/87

Ponúkame 19691 položiek od 293 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií