Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Lampa nostalgická HO

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
8,10 €
Značka:
Viessmann
Kód:
8806010
EAN:
4026602060101

Lampa nostalgická   teplá biela  HO   Viessmann 6010

Pouličná lampa v štýle epoch III - VI, vhodná do každej diorámy, alebo koľajiska. Svojim realistickým svetlom oživí každú krajinku.

Mierka:   HO 1/87 vhodná aj pre 1/72

Výška: 73mm

Prevádzkové napätie: 14 - 16 V AC ~ / DC =
Prevádzkový prúd: cca. 30 mA

Kvalitný mosadzný stožiar s patentovanou základňou pre jednoduchú inštaláciu. Každý model je pred dodávkou testovaný na plnú funkčnosť. Mikrožiarovka produkuje štýlové svetlo vhodné pre diorámy starších období. Náhradná žiarovka Viessmann 6200.

Upozornenie: Nebezpečenstvo poranenia! Z dôvodu podrobnej reprodukcie originálu môže mať tento produkt hrany, okraje a rozbitné časti. Pre montáž sú potrebné nástroje. Elektrické nebezpečenstvo! Nikdy nezapájajte pripájacie vodiče priamo do elektrickej zásuvky 220V! Pravidelne kontrolujte transformátor či nie je poškodený. V prípade akéhokoľvek poškodenia, nepoužívajte taký transformátor! Keď osvetlenie nepoužívate, skontrolujte či je napájanie vypnuté. Najprv pripojte zariadenie k transformátoru a až potom ho zapojte do elektrickej siete!
Pre napájanie používajte iba špeciálne modelové vlakové transformátory VDE / EN, alebo špeciálne stabilizované zdroje a transformátory Viessmann!
Zabráňte skratu vodičov, aby sa predišlo riziku ich zhorenia.

Montáž: Opatrne vyberte lampu z obalu. Pred montážou skontrolujte funkčnosť. Vŕtajte otvor (Ø 6 mm) na montážnom mieste. Káble pretiahnite cez otvor a zasuňte zástrčku do otvoru. V prípade potreby fixujte svietidlo pomocou fixačného krúžku zvnútra (voliteľné).
Upozornenie: Nikdy netlačte na stĺp (môže sa ohnúť), ale len na patentovanú zásuvku.
Pripojenie: Upozornenie, rezistor a žiarovka na kábloch sú potrebné pre správnu funkciu lampy. Nikdy ich neodstraňujte! Nikdy nezakrývajte rezistor alebo diódu s izolačným materiálom, pretože je potrebné ich chladiť okolitým vzduchom! Pri pripájaní káblov nechajte slučku asi 2 - 3 cm pod svietidlom, aby ste mohli lampu v prípade potreby vytiahnuť z montážneho otvoru a položiť nabok. Pripojte lampu k zdroju energie (modelový vlakový transformátor, alebo iný vhodný napájací zdroj).
AC/DC napätie: Pripojte lampu ku kladnému a zápornému pólu napájacieho zdroja.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka zmenšenia HO 1/87

Ponúkame 20135 položiek od 304 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií