Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Lampa pouličná LED biela TT

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
4,30 €
Značka:
Viessmann
Kód:
8806990
EAN:
4026602069906

Lampa pouličná SMD-LED biela     Viessmann 6990

Pouličná lampa v štýle epoch III - VI, vhodná do každej diorámy, alebo koľajiska. Svojim realistickým svetlom oživí každú krajinku.

Mierka:   TT 1/120

Výška: 71mm

Prevádzkové napätie: 10 - 16 V AC ~ (s modulom napájania 5215 a bez neho),  14 - 24 V DC =, 13 - 24 V digitálny signál
Prevádzkový prúd: cca. 10 mA

Kvalitný mosadzný stožiar s patentovanou základňou pre jednoduchú inštaláciu. Každý model je pred dodávkou testovaný na plnú funkčnosť. Bezúdržbová vďaka osvetleniu LED. Odporúčame modul napájania Viessmann 5215, ktorý poskytuje osvetlenie bez blikania pri prevádzke so striedavým prúdom a produkuje takmer dvojnásobok jasu.

Upozornenie: Nebezpečenstvo poranenia! Z dôvodu podrobnej reprodukcie originálu môže mať tento produkt hrany, okraje a rozbitné časti. Pre montáž sú potrebné nástroje. Elektrické nebezpečenstvo! Nikdy nezapájajte pripájacie vodiče priamo do elektrickej zásuvky 220V! Pravidelne kontrolujte transformátor či nie je poškodený. V prípade akéhokoľvek poškodenia, nepoužívajte taký transformátor! Keď osvetlenie nepoužívate, skontrolujte či je napájanie vypnuté. Najprv pripojte zariadenie k transformátoru a až potom ho zapojte do elektrickej siete!
Pre napájanie používajte iba špeciálne modelové vlakové transformátory VDE / EN, alebo špeciálne stabilizované zdroje a transformátory Viessmann!
Zabráňte skratu vodičov, aby sa predišlo riziku ich zhorenia.

Montáž: Opatrne vyberte lampu z obalu. Pred montážou skontrolujte funkčnosť. Vŕtajte otvor (Ø 4 mm) na montážnom mieste. Káble pretiahnite cez otvor a zasuňte zástrčku do otvoru. V prípade potreby fixujte svietidlo pomocou fixačného krúžku zvnútra (voliteľné).
Upozornenie: Nikdy netlačte na stĺp (môže sa ohnúť), ale len na patentovanú zásuvku.
Pripojenie: Upozornenie, rezistor a dióda na kábloch sú potrebné pre správnu funkciu lampy. Nikdy ich neodstraňujte! Nikdy nezakrývajte rezistor alebo diódu s izolačným materiálom, pretože je potrebné ich chladiť okolitým vzduchom! Pri pripájaní káblov nechajte slučku asi 2 - 3 cm pod svietidlom, aby ste mohli lampu v prípade potreby vytiahnuť z montážneho otvoru a položiť nabok. Pripojte LED k zdroju energie (modelový vlakový transformátor, alebo iný vhodný napájací zdroj).
DC napätie: Pripojte diódu (červená časť s čiernou značkou) ku kladnému pólu napájacieho zdroja, odpor spojte s mínusovým pólom.
AC napätie: Prevádzka so striedavým napätím môže spôsobiť blikanie. Odporúčame použiť napájací modul Viessmann, položka č. 5215, čo je dostatočné na cca. 100 LED. Pripojte kábel k dióde pomocou hnedej výstupnej zásuvky, odpor k červenej výstupnej zásuvke napájacieho modulu.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka zmenšenia TT 1/120

Ponúkame 19675 položiek od 293 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií