Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Maják modrý 7 LED s RC spínačom 1/14

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
19,90 €
Značka:
Š-Hobby
Kód:
6639371

Maják modrý 7 LED s RC spínačom 4,8-6V   Š-hobby 39371 (posledné kusy, výroba ukončená)

Maják je určený pre modely v mierkach 1/14 - 1/10, imituje klasické majáky na vozidlách. Originálna konštrukcia majáku so 7 supersvietivými LED. V každom majáku je integrovaná vlastná ovládacia elektronika. To umožňuje pripojenie priamo na napájacie napätie v širokom rozsahu 5 až 14V. Ďalej je v nej uložených 13programov svetelných efektov: 6programov obsahuje ľavú alebo pravú rotáciu v 3 úrovniach rýchlosti a 7programov obsahuje rôzne blikavé a stroboskopické efekty. Program je možné jednorazovo navoliť, tento je uložený do pamäte a následne je maják po zapnutí funkčný v tomto zvolenom režime.

Elektronika s integrovaným RC spínačom umožňuje pripojenie priamo do zvoleného kanálu RC prijímača. Ovládanie vypínačom 1-0-1 alebo 1-0. V prípade klasického vypínača so stredovou polohou (tj. 1-0-1 ) je uprostred vypnuté, na jednu stranu sa zapína ľavá rotácia a na druhú stranu stroboskopický maják. V prpade dvojpólového vypínača je k dispozícii len jedna z obou funkcií (podľa vlastného výberu). Je možné zapojiť aj 2 majáky do jedného kanálu prijímača (cez V-kabel obj.č.8037). Maják je pre jednoduchšiu montáž dodávaný s nalisovanými koncovkami nezasunutými do krytu - po pretiahnutí kábla otvorom stačí nasunúť koncovky do tela konektora.

Napájacie napätie: 5,0 - 14V
Typická spotreba: <50 mA
Priemer: cca 14,5 mm
Výška /zástavbová/: cca 15 mm

Pozor, obsahuje drobné diely, udržujte mimo dosahu deti do 3 rokov.

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Ponúkame 19216 položiek od 281 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií