Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Maskol Humbrol 28ml

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
4,50 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Humbrol
Kód:
3505217

Maskol Humbrol 28ml AC5217

Balenie: 28 ml

Špeciálny gumový roztok určený na ochranu (vymaskovanie) povrchupredmetu pred farebnou úpravou. Umožňuje prekryť tvarovo zložité miesta a tak ochrániť povrch pred zatrením, alebo zastriekaním farbou.

Návod na použitie:
Pred použitím je potrebné obsah vo fľaštičke pretriasť. Roztok sa nanáša v tenkej vrstve štetcom alebo drevenou tyčinkou. V prípade potreby je možné ho zriediť malým množstvom vody. Fľaštičku vždy hneď uzavrite, prístup vzduchu spôsobuje rýchle tuhnutie hmoty. Po zaschnutí Maskolu (15 - 20 minút) sa aplikuje požadovaná farebná úprava povrchu. Po zaschnutí farby sa dá Maskol zlúpnuť jednoducho dole. Odporúčame odstrániť Maskol čo najskôr po skončení farbenia. Štetec je možné od Maskolu za čerstva očistiť prúdom vody. Po zaschnutí sa dá štetec očistiť len nitroriedidlom.Uchovávajte mimo dosahu detí, nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti by mali s týmto prípravkom pracovať len pod dohľadom dospelej osoby. Zabráňte kontaktu s pokožkou. Používajte len v dobre vetranej miestnosti.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

 

Ponúkame 18948 položiek od 271 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií