Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Mechanizmus sklápania rámp pre Carson náves Goldhofer Pistenking

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
149,00 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Pistenking
Kód:
6690001

Mechanizmus sklápania rámp pre Carson náves Goldhofer 1/14    Pistenking TRU-AL-Rampe 

Sada pre prestavbu a vylepšenie nízkoložného návesu Goldhofer značky Carson. Po inštalácii tohto zariadenia budú nájazdové rampy na vašom návese plne modelovo funkčné, sklápané modelovou rýchlosťou. Prevedenie umožňuje ovládanie sklápania ručné, pomocou trojpolohového prepínača, alebo diaľkové cez RC súpravu.   

Návesy Goldhofer od Carson sú veľmi populárne a často sa vyskytujú na rôznych modelárskych stretnutiach. Nanešťastie, nájazdové rampy sa v originálnej stavebnici dajú sklápať len ručne, čo mnohých modelárov núti vymýšľať rôzne mechanizmy a riešenia pre diaľkovo ovládané sklápanie. Pistenking však prináša kompletný mechanizmus ovládania sklápania rámp vyrobený s použitím kvalitných materiálov a nenápadnou skrytou inštaláciou. Pohon sklápania zabezpečuje elektromotor s prevodovkou, ktorý cez špeciálny prevod ovláda sklopenie aj zdvihnutie rámp. Horná aj dolná poloha je ovládaná samostatným koncovým spínačom. Koncové spínače sú dodávané v hotovom stave vybavené káblami, stačí ich len prispájkovať k motoru a k ovládaniu. Pre napájanie sa používa akumulátor s napätím 7,2 - 9,6 voltov. Na to treba pamätať v prípade, ak chcete použiť napájanie vyššim napätím, napríklad 12V. V takom prípade je nutné naprogramovať ESC regulátor na 60% výkonu!

Poznámka: Inštalácia mechanizmu vyžaduje pokročilejšie modelárske a dielenské zručnosti. Je nutné vŕtanie do kovu a spájkovanie. Produkt je určený pre pokročilých užívateľov.
Návod k produktu je obrázkový kombinovaný s textom v nemeckom jazyku.


Pre ovládanie motora sklápania budete potrebovať ESC regulátor, napríklad DSYS a podľa zvoleného druhu ovládania, aj ďalšie príslušenstvo, ako akumulátor, viacpolohový vzpínač, a RC príslušenstvo.  

napájacie napätie: 7,2 - 9,6 V

obsah balenia:
elektromotor s prevodovkou
segmentové ozubené koleso
koncové spínače
krutná tyč
plastové diely pre inštaláciu
skrutky a matice 

Parametre
mierka zmenšenia 1/14

Ponúkame 19255 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií