Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Mitsubishi Lancer Evo IV MC TT01E 1-2 1/10 XBS RTR

Skladom
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
219,90 €
U tohto produktu máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6492204

Mitsubishi Lancer Evo IV MC TT01E   TAMIYA 92204

Auto na diaľkové ovládanie s pohonom elektromotorom. Model vo farbách, v ktorých sa v roku 1997 zúčastnilo Mitsubishi WRC svetového šampionátu, konkrétne Rallye Monte Carlo. 

RC modely áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému servisnému návodu a premyslenej konštrukcii, zvládne údržbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku má spravidla výborné jazdné vlastnosti, ale každý RC model Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Šasi Tamiya TT-01 sa vyznačuje nízkou svetlosťou, je to univerzálny cestný podvozok vhodný pre modely cestných okruhových špeciálov GT, pre driftové špeciály, ale aj pre rallye autá triedy WRC. Pohon 4x4 je zabezpečený stredovým kardanom spájajúcim diferenciály prednej a zadnej nápravy. Výborná stabilita je zabezpečená umiestnením akumulátora v pozdĺžnej osi vedľa stredového kardanu. Motor je umiestnený pred zadnou nápravou, čo ešte viac zlepšuje jazdné vlastnosti.

Mierka: 1/10
Karoséria: Lexanová s plastovými dielmi (spätné zrkadlá, spojler).
Typ šasi: TT-01E
Typ pohonu: elektro, 4WD, pohon oboch náprav (4x4) cez stredový kardan.
Motor: Tamiya 540 
Elektronický regulátor: Tamiya TEU-101BK (len NiMH) umožňujúci riadenie jednosmerných elektromotorov.
Dĺžka: 450 mm
Šírka: 190 mm
Rázvor: 257 mm
RC súprava: Tamiya Expec TTU-03 27 MHz RC-System
 

Potrebné dokúpiť: pohonný akumulátor 7,2V NiMH, batérie do vysielača, nabíjačku. 
Pozor, regulátor, prijímač a servo riadenia nie sú vodeodolné/snehuodolné, odporúčame použiť prípravok Nanoprotech Electric sprej (3890000,04).

Vysvetlenie skratiek: XBS - model továrensky odborne postavený, RTR - model pripravený na jazdu, v sade je model a vysielač (niekedy aj akumulátor a sieťový adaptér).

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal


UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

 

Návod na použitie - pdf súbor

Parametre
mierka 1/10
prevedenie RTR

Ponúkame 17518 položiek od 208 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac informácií