Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Most kamenný oblúk R1 360 mm, 30 st HO

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
23,60 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
NOCH
Kód:
8558664

Most kamenný oblúk R1 HO Noch 58664

mierka: HO

rozmery: R1, 360 mm, 30°

Materiál: PUR

Hotový most / portál podjazdu / podchodu / tunela pre modelovú železnicu, alebo iný druh diorámy. Pri osadení do terénu realisticky znázorňuje obmurovaný kamenný vchod do tunela.

Vyrobený je z kvalitného PUR materiálu, je ľahko obrábateľný ostrým nožom, dá sa brúsiť, rezať. Tvvar je možné upraviť podľa požiadavky po opatrnom nahriati teplovzdušnou pištoľou (pozor na spálenie!). Lepiť sa dá tavným lepidlom pomocou tavnej pištole, alebo disperzným, či kontaktným lepidlom. Nevhodné sú lepidlá na rospúšťadlovej báze (acetón), spôsobujú poškodenie materiálu. Farbenie je možné natieraním, alebo striekaním syntetickými, alebo akrylovými farbami.

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka zmenšenia HO 1/87

Ponúkame 19216 položiek od 281 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií