Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Multiplex RC EasyStar 3 1366mm Mode 1+3 biely RTF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
263,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Multiplex
Kód:
5601015,02
EAN:
4059818015023

 Multiplex RC EasyStar 3 1366mm Mode 1+3 biely RTF     MPX101502

MULTIPLEX predstavuje novú verziu legendárneho EasyStaru, už s poradovým číslom 3! Všetko je nové a pritom dôverne známe! Drak modelu z odolného penového ELAPORu, do detailu prepracovaná konštrukcia motorového pylónu s dobre prístupným motorom montovaným na univerzálnu motorovú prepážku, kužeľ so sklopnou vrtuľou pre minimalizáciu odporu v kĺzavom lete, krídlo s ovládanými krídielkami, odoberateľná vodorovná chvostová plocha pre jednoduchú prepravu...

Ako jeho predchodcovia je EasyStar 3 spoľahlivý školný a cvičný model, ktorý uspokojí začínajúcich pilotov, poteší aj rekreačných víkendových letcov, ktorým poskytne skladný a ľahko prepraviteľný model na dokonale relaxačné polietanie, nosič kamery, platformu pre FPV systém... možností je veľa.


EasyStar 3 je školný a cvičný motorový vetroň z vysoko odolného ELAPORu poháňaný striedavým elektromotorom. Vďaka svojej koncepcii s motorom uloženým na pylóne za krídlom veľmi dobre odoláva hrubšiemu zachádzaniu a znáša aj tvrdšie pristátia, ktoré by pri klasických modeloch s motorem vpredu viedli prinajmenšom ku poškodeniu vrtule.

Trup s namontovaným striedavým motorom (s rotačným plášťom, ROXXY BL C28-30-1100kV) uloženým v pylóne za krídlom so sklopnou vrtuľou, osadeným 20 A regulátorom ROXXY BL-Control 720 S-BEC a servami smerovky a výškovky (MS-12020 MG s kovovými prevodmi) je vylisovaný z penového ELAPORu. Nainštalovaný je tiež prijímač RX-5 Light M—LINK 2,4GHz. Kryt kabíny je odoberací s klasickými "zacvakávacími" uzávermi MULTIPLEX.

Dvojdielne krídlo je tiež vylisované z ELAPORu, serva krídielok sú už spolu s pákami a tiahlami nainštalované. Polovice krídla sa spájajú uhlíkovou rúrkovou spojkou.

Chvostové plochy v klasickom usporiadaní sú vylisované z ELAPORu, sú ovládané pomocou drôtených lanovodov. Vodorovná chvostová plocha je pre uľahčenie prepravy odoberateľná.

Príprava na let zahŕňa iba nasadenie polovíc krídla, upevnenie vodorovnej chvostovej plochy, zapojenia prijímača a pripojení pohonného akumulátora. Ovládané sú krídielka, smerovka, výškovka a otáčky motora.

Na ovládanie modelu v RTR sade dostávate 6-kanálovú RC súpravu SMART SX s radom unikátnych funkcií a "vymožeností". Z hľadiska nastavovania nového modelu je najdôležitejšie to, že v modeli máte nainštalovaný prijímač RX-5 Light ID1, ktorý sa po zapnutí sám automaticky spáruje s vysielačom, ktorý automaticky prejde na pamäť č. 1 predprogramovanou pre Easy Star 3. Vďaka tomu už nemusíte vôbec nič nastavovať, iba skontrolujete, či sú po zostavení modelu kormidlá v neutrále. Zmysly výchyliek serv a všetko ostatné už má vysielač v pamäti!

EasyStar 3 je určený pre začiatočníkov - pod dohľadom skúseného pilota, ako aj pre každého, kto si chce len tak rekreačne polietať. Jeho letové vlastnosti sú príjemné a nezáludné. Model vás zoznámi s plnohodnotným riadením modelu krídielkami, smerovkou a výškovkou. Zmenou pomeru dĺžok pák na servách a kormidlách môžete nastavovať veľkosti výchyliek vo veľkom rozsahu. Začiatočník začne s malými výchyľkami, bezpečnými aj pri nadmernom začiatočníckom "kormidlovaní"; skúsený pilot si nastaví veľké, umožňujúce aj trochu základnej vetroňovej akrobacie - premety, sudové výkruty, súvratové zatáčky a podobne. Výkon motora je dostatočný na živé stúpanie, model pritom nie je nadmerne premotorovaný, čo by mohlo robiť problémy začínajúcim pilotom. EasyStar 3 vie využiť aj slabú termiku a na oblohe dokáže vydržať "celé veky".

Na napájanie EasyStaru 3 je v RTF sade dodávaný 3-článkový Li-Pol akumulátor ROXXY Evo 11,1 V s kapacitou 2200 mAh (zaťažiteľnosť 20C), ktorý zaistí dostatok energie pre dlhý let a pomôže dostať ťažisko do správnej polohy.

RTF set obsahuje: trup vylisovaný z ELAPORu s namontovaným striedavým motorom, sklopnou vrtuľou 7x6", regulátorom otáčiek 20A a 2 servami, krídlo vylisované z ELAPORu s 2 servami, vodorovnú chvostovú plochu z ELAPORu, uhlíkovú spojku krídla, predprogramovaný vysielač SMART SX (s ovládačmi v móde 1 alebo 3 - plyn vpravo), prijímač RX-5 Light ID1, sieťovú nabíjačku MULTIcharger L-703EQU, Li-Pol akumulátor ROXXY Evo 11,1 V 2000 mAh a podrobný návod na stavbu.

Rozpätie [mm]: 1366
Dĺžka [mm]: 977
Hmotnosť [g]: 780
Plocha krídla [dm2]: 28
Ovládané funkcie: S,V,K(2),M

Parametre
prevedenie RTF
rozpätie 1 - 2m

Ponúkame 19787 položiek od 295 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií