Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Príslušenstvo a doplnky pre RC modely Nabíjačky a stabilizované zdroje Nabíjačky a zdroje Nabíjačka Carson Delta Peak 4A set (+8x AA bat., 1x NiMH 3000mA/7,2V)

Nabíjačka Carson Delta Peak 4A set (+8x AA bat., 1x NiMH 3000mA/7,2V)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
54,90 €
Značka:
Carson
Kód:
6306060,31
EAN:
4005299660313

Nabíjačka Carson Delta Peak 4A set (+8x AA bat., 1x NiMH 3000mA/7,2V)   Carson 500606031

Jednoúčelová automatická nabíjačka NiMH akumulátorov najčastejšie používaných v RC modeloch áut, tankov, alebo lodí. Rýchle a pohodlné nabíjanie bez nastavovania s automatickým ukončením nabíjania. 

Parametre:
Napájanie: 230 V zo siete
Výstupný prúd: 4A s automatickým ukončením (Delta Peak)

Obsah balenia:
1x nabíjačka Carson, 1x akumulátor Carson Racing Pack NiMH 3000mAh/7,2V a 8 x Mignon Battery AA

Návod na použitie:
Zapojte nabíjačku do elektrickej siete. Rozsvieti sa LED potvrdzujúca, že zariadenie je pod prúdom. Pripojte k nabíjačke akumulátor typu NiMH, 6 článkový s napätím 7,2V. Nabíjačka sama rozpozná, že je k nej pripojený akumulátor a začne proces nabíjania. Prebiehajúce nabíjanie je signalizované LED "charging". Po nabití akumulátora signalizuje LED "full". Keď trvalo svietil LED "full" odpojte akumulátor od nabíjačky a nabíjačku odpojte od elektrickej siete. Nenechávajte nabíjať baterku "cez noc", nabíjací proces netrvá tak dlho. Priemerná doba nabíjania je okolo 60 minút. Ak je váš akumulátor príliš vybitý, alebo bol dlho nepoužívaný, môže nabíjačka signalizovať, že je akumulátor poškodený (blikajúce LED) a nechce spustiť nabíjanie, alebo nabíjanie začne a po krátkej chvíli začne signalizovať poškodenie akumulátora. V takom prípade skúste opakovať nabíjanie niekoľkokrát. Odpojte baterku a znovu ju pripojte. Ak nie je akumulátor príliš podbitý, alebo príliš poškodený, nabíjačka ho nakoniec začne nabíjať normálnym procesom.    
Upozornenie: Pripojenie akumulátora iného typu než NiMH, môže spôsobiť poškodenie akumulátora aj nabíjačky. Pripojenie akumulátora typu NiMH s iným počtom článkov než 6 (menovité napätie 7,2V), môže spôsobiť nesprávne nabitie, alebo poškodenie akumulátora.    
Pozor: Toto je elektrické zariadenie, deti ho nesmú používať bez dozoru dospelej osoby, hrozí zásah elektrickým prúdom. Akékoľvek neodborné zásahy do zariadenia môžu ohroziť život. 

Ponúkame 19326 položiek od 283 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií